İbrahim Yazıcı Müzesi mutlaka gezilmeli

30 Ocak 2019 07:16

Sönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un köşe yazısından alıntıdır.

İBRAHİM YAZICI MÜZESİ DE GEZİLMELİ...

Vakıfköy'de futbol eğitimlerini sürdüren akademi öğrencileri geçen hafta
Osmangazi Belediyesi'nin hizmete açtığı 'Panorama 1326 Bursa'
Fetih Müzesi'ni gezdi...
Kimin aklına geldiyse çok iyi düşünülmüş... Gençlerin bu tarz etkinliklere katılmalarına öncülük etmek, onları sanatsal, kültürel ve tarih bilinciyle yetiştirmek gerçekten önemli...
Şimdi buradan altyapı eğitmenleri için küçük bir fikir...
Bu tarz müze ziyaretlerine devam edilmeli, ama bunların içine de mutlaka merhum başkan İbrahim Yazıcı Müzesi de eklenmeli... İbrahim Yazıcı'nın Bursaspor için ne ifade ettiği gelecekte Bursaspor A Takım formasını taşımaya aday futbolcular tarafından da bilinmeli...

Kaynak: Bursa Hakimiyet - Süha Gürsoy

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Çeçen Andaç

31 Ocak 2019 15:01
Seni çok özledik adam gibi adamdın sen heyy rahmetli İbrahim yazıcı :(
İlginizi Çekebilir
Orada neler oluyor!Camia büyük bir heyecanla yönetimin transfer tahtasını açmasını beklerken yönetim büyük bir sessizliğe büründü. Özlüce'de ne olup bittiği yönünde kimsenin ağzından tek bir kelime çıkmıyor.
Yeni Sezon Formalarımız TanıtıldıTakımımızın yeni sezonda giyeceği 4 farklı forma Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan Bursastore mağazamız önünde düzenlenen tören ile basına ve taraftarlarımıza tanıtıldı.
Onur Marketler Zincirinden kulübümüze ziyaret"Alışverişte Onur sözü" sloganı ile Bursamız'da perakende sektöründe hizmet veren Onur Market kulübümüzü ziyaret etti.