"İbrahim Yazıcı Tesisleri" tabelası asıldı

01 Haziran 2018 21:12

Bursaspor Özlüce Tesisleri’nin ismi artık Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri…

Olağan Genel Kurulumuzda oybirliği ile alınan kararın ardından Özlüce Tesislerimizin ismi Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri oldu. Tesis girişindeki tabela, Başkanımız Ali Ay, yönetim kurulu üyelerimiz ve taraftarımızın katıldığı törenle yeni ismiyle değiştirildi.

Başkan Ali Ay, tabela değişim töreninde şu ifadelere yer verdi: “Bugün Bursaspor’umuzun 55. kuruluş yıldönümü. Özellikle bugünü seçtik. Serkan Yazıcı, Efsun Yazıcı ve aileyi de aradım. Aile Bursa dışında olduğu için gelemedi. Kongrede bunun kararı alınmıştı. Bundan sonra tesisimizin adı Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri olacak. Bütün yazışmalarımız, resmi evraklarımız Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden gidecek. Allah inşallah bizlere de böyle anılmayı nasip eder. Bu camiada Orhan Özselek’ler, İbrahim Yazıcı’lar çoğalsın. Biz de gereken değeri verelim. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: Bursaspor.org.tr

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

BS_Van

02 Haziran 2018 00:57
Hayırlı olsun. Önümüzdeki süper lig sezonu da "İbrahim Yazıcı Sezonu" olmalı...

BuRSalı

01 Haziran 2018 22:16
Senin bu kafayla o efsaneler gibi anılman çok zor be Ali efendi.Hatta imkansız

Zafer’s

02 Haziran 2018 08:08
Tertemiz Şampiyon İbrahim YAZICI.
İlginizi Çekebilir
Mestan'dan elektrik açıklaması Bursaspor'un tek başkan adayı Mesut Mestan, kulübün elektriklerinin kesilmesiyle ilgili açıklamada bulundu.
Timsah Arena satılsın teklifi Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, Büyükşehir Belediye Stadyumu'nun satılması gündeme geldi.
İngilizlere göre en akıllı stadyum o Londra metrosu bunu okudu