İdris Sevinç'ten eleştirilere yanıt

24 Mart 2019 07:34

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu'nda kendisi ile alakalı yapılan suçlamalara cevap verdi.

'Divan Kurulu Başkanı olarak bugüne kadar hiçbir başkanın kişisel olarak yanında olmadık, olamayız. Bizim orada olmamızın yegane nedeni o formadır. Herkese eşit mesafedeyiz' diyen Sevinç, şunları söyledi: 'Ben basın bildirisi verdim, o bildiride de, -O anı geçiştirmek için verilmiş bir karar olarak gördüğümü. Ucunun açık olduğunu. Acele ile verilmiş bir karar olarak gördüğünü. Karar defterine imza atılmadan da benim buna inanmam söz konusu olamaz- dedim. Başkana yöneltilen sorulardan sonra, Mustafa Bozbey içeri girmişti. Ben de Başkana -bu sorulara cevap veriyor musunuz?- dediğimde, -Hayır vermiyorum- dediniz.'

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

16

24 Mart 2019 20:02
Senin de kime hizmet ettiğin belli değil.hayatıniz yalan

Rauf

25 Mart 2019 13:57
Çıktı konuşma yaptı.Ben Doğru yol partiliyim falan deyip kürsüden indi. Dik nerde, Selanik nerde hesabı. Bunlardan bi cacık olmaz.Tavşana kaç, tazıya tut. Tam politikacı be ya. Hiç samimi değiller Bursaspor konusunda. Çanak anten gibi rüzgara göre dönüp duruyorlar.
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'dan açıklamaBursaspor, önümüzdeki yıl Kappa giyecek.
'Daha ne kadar rezil edeceksiniz'Yeşil beyazlı taraftarların Ali Ay'a büyük öfkesi var. 
Tek bir isim bile gelemediBursaspor'da ilk oturuma mevcut yönetimden tek bir yönetici dahi katılamadı.