İdris Sevinç'ten eleştirilere yanıt

24 Mart 2019 07:34

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu'nda kendisi ile alakalı yapılan suçlamalara cevap verdi.

'Divan Kurulu Başkanı olarak bugüne kadar hiçbir başkanın kişisel olarak yanında olmadık, olamayız. Bizim orada olmamızın yegane nedeni o formadır. Herkese eşit mesafedeyiz' diyen Sevinç, şunları söyledi: 'Ben basın bildirisi verdim, o bildiride de, -O anı geçiştirmek için verilmiş bir karar olarak gördüğümü. Ucunun açık olduğunu. Acele ile verilmiş bir karar olarak gördüğünü. Karar defterine imza atılmadan da benim buna inanmam söz konusu olamaz- dedim. Başkana yöneltilen sorulardan sonra, Mustafa Bozbey içeri girmişti. Ben de Başkana -bu sorulara cevap veriyor musunuz?- dediğimde, -Hayır vermiyorum- dediniz.'

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

16

24 Mart 2019 20:02
Senin de kime hizmet ettiğin belli değil.hayatıniz yalan

Rauf

25 Mart 2019 13:57
Çıktı konuşma yaptı.Ben Doğru yol partiliyim falan deyip kürsüden indi. Dik nerde, Selanik nerde hesabı. Bunlardan bi cacık olmaz.Tavşana kaç, tazıya tut. Tam politikacı be ya. Hiç samimi değiller Bursaspor konusunda. Çanak anten gibi rüzgara göre dönüp duruyorlar.
İlginizi Çekebilir
Başkan, Ankara'ya gittiKonuralp Yeşil, futbolcu borçlarını sıfırladıklarını açıkladı.
İşte SMS kampanyasında son durum!Şuana kadar toplam 22 bin 754 mesaj atıldığı belirtildi. Bursaspor'un kasasına giren para 364 bin 64 TL oldu. Yeşil beyazlı taraftarlar ise sosyal medyadan yaptıkları çağrılarla ilgi toplamaya çalışıyor. 
Tatlıoğlu'dan destekİYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu da mücadeleyi izleyenler arasındaydı.