"İşi uzmanlarına bırakacağız"

27 Mayıs 2018 00:16

Bursaspor Olağan Genel Kurulu'nda başkan adaylarından Ali Ay söz aldı.

Bursaspor Olağan Genel Kurulu'nda başkan adaylarından Ali Ay söz aldı.

PROBLEMLERLE UĞRAŞTIK

Bursaspor başkanlığını aşkla yapan bir dostunuzum. 2.5 yıl boyunca problemlerle uğraştık. Yaptığımız her şey helal olsun. Ben zoru görünce saklanan birisi değilim. Benim için sosyal medya burası. Burası er meydanı. Batalla transferini şahsi kefaletimle yapabildik. Gayrimenkul satışlarımız ile kısa süre içinde 60 milyon Lira kasamıza girecek. Görevden kaçmak bize yakışmaz. Kulübüme zor durumlarda kaynak aktardım. Gerekirse yine para veririm. Ben fon falan anlamam. Borçlar arttı çünkü ekonomik gerçekler ortada kur ortada. 

İŞİ UZMANLARINA BIRAKACAĞIZ

Sütten ağzımız yandı artık yoğurdu üfleyerek yiyeceğiz. Artık işi uzmanlarına bırakacağız. Stadyumumuzda yeni gelir fırsatları yaratacağız. Yeni nesil localar kısa sürede faaliyete geçecek. Güney kale arkasındaki koltukları kaldıracağız ve en ucuz bileti biz satacağız. Bariyerler kalkacak ve 24 saat yaşayan bir stadyum olacak. İnşallah yeni sezona yetişecektir. Spor lisemizin temeli kısa süre içerisinde atılacak. Stadyum isminin satışı ile ilgili 3 firma ile görüşüyoruz. 15 gün içinde olumlu veya olumsuz bir dönüş yapacaklar. Sportif açıdan başarılı olamadık ama tecrübe kazandım. Bizler artık daha arzuluyuz. 

Kaynak : Bursasporum.com 

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

BuRSalı

27 Mayıs 2018 00:35
Eğer yine sen gelirsen yazıklar olsun o kongreye de.0 Sportif başarı profili ile utanmadan arlanmadan hâlâ aday olabiliyorsun ya ben böyle pişkinlik görmedim.Koca 2 senedir ne yaptın da tecrübe kazandım diyorsun?Kimse senin ruhsuz topçu müsvettelerini izlemek zorunda değil.İnsanların psikolojisi ve siniri ile oynama. Uzak dur artık Bursapordan !

Halo

27 Mayıs 2018 00:24
Adam utanmadan hala konuşabiliyor.

YETER ALİ AY!

27 Mayıs 2018 00:35
Çöpleri toplayıp problemleri yaratan kendisi, problemler ile uğraşan kendisi ve çözüm bulamayan kendisi. Uzun lafın kısası problemi yaratan sensin, çözemeyip bizi herkese rezil eden sensin! Utanmadan aday olan gene sensin. YETER!

sementit

27 Mayıs 2018 00:36
Bugün ve yarın Açıköğretim sınavları var. Bu genel kurul tarihlerinin belirlenmesinden de belli. Bursaspor'da işi hiç bilmeyenler var işlerin başında. Genel Kurul Toplantısına katılamıyoruz. Bu bazıları için hiçbir şey ifade etmiyor olabilir ama ben ve benim gibiler için önemli! Revizyon...

Nihat

27 Mayıs 2018 13:51
Bırak artık.iki yılımızı yedin.ömrümüzden ömür yedin.sen bu işi yapamıyorsun.bu yetenek sende yok.

Yaman

27 Mayıs 2018 20:26
Senin uzmanın batsın.içine ettiniz koca kulübün.

Paşalı

27 Mayıs 2018 08:06
ZİYAAAAA

Mey Nur

27 Mayıs 2018 11:47
SIKILDIK-TAMAM-YETER

asd

28 Mayıs 2018 13:23
ali dede bu sene "tabanca gibi takım yapıcaz" dememiş. :D bu sene kesin düştük sıkı tutunun beyler ... Ali AY' a oy verenleri sene sonunda en içten dileklerimle anıcam.

Cadde 16

27 Mayıs 2018 11:57
Bakiyorumda 50 tl bilet verip bursaspora katki saglayamayan Herkez atıp tutuyo madem çok biliyonuz geçin siz başkanlık yapın adam cebinden kimbilir kac para harcadi siz herseyi hazir istiyonuz hemen olsun gidin bakin bakalim diger baskanlardan kalan enkaza 2 tane forma almaktan acizsiniz yoruma geldiniz mi sizden baska bilen yok futbolcular oynamiyosa adam ne yapsin son dakikada cebinden para verip transfer yapti adam sadece takim duzelsin diye kimse kusura bakmasin koca bursada tofas özdilek renault zorlu gibi dev firmalar varken bu koca yürekli adam bursaspora sahip çikti bos konusmayin Ali ay cok karakterli ve durust bir adam tek sucu bursaspora sahip cikmak mi?
İlginizi Çekebilir
Yeni Yönetimimiz Mazbatasını Aldı!Olağanüstü Genel Kurul’da oy çokluğu ile başkanlığa seçilen Mesut Mestan ve ekibinin yanı sıra Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Tayfur Serdar Güllülü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Yazıcı: "Bursaspor şirketleşmek zorunda"Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Avukat Öztürk Yazıcı, kulübün artık şirketleşmesi gerektiğini söyledi.
Temlik ve rehin koyma iptalBursaspor'da Denetim Kurulu dün önemli bir olaya imza attı.