"İsim hakkı ne oldu? Dükkanlar neden boş?"

03 Ocak 2019 04:45

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, OLAY Medya'yı ziyaretinde yeşil beyazlı kulüple ilgili 'Gönlüm rahat' dedi ve ekledi:

'Herkes Timsah'ın kafasına takılı kaldı' diyen Başkan Aktaş, şu eleştiriyi getirdi: 'Hani stadyumun isim hakkı ne oldu? Dükkanlar neden boş duruyor? Bunları kimse konuşmuyor. 14 aylık süreç içerisinde ne gerekiyorsa yerine getirdik, devam da ediyoruz' şeklinde konuştu. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, dün OLAY Medya'yı ziyaretinde gerek stadyumla gerekse Bursaspor'la alakalı önemli açıklamalar yaptı. Büyükşehir Belediyesi olarak yeşil beyazlı kulübün yanında olmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Aktaş, 'Bursaspor'a forma reklamını Büyükşehir Belediyesi verdi. BUDO'nun reklama ihtiyacı yok. Forma reklamı töreninde bir şey söyledim; Reklam verecek olan varsa, biz BUDO olarak çekiliriz- diye. Ben kimseye veriyor veya vermiyorum diye eleştiremem. Ama biz Belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz' dedi.

Kaynak : Olay 

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

CADDE 16

03 Ocak 2019 08:03
STADYUMU ESKİ YERİNE YAPSAYDINIZ DUKKANLARDA TUTLURDU DÜKKANLAR KÖR NOKTADA İŞŞ YAPAR MI SİZCE KONUŞUYONUZ BOŞ BOŞ PROJEYİ SİZ ONAYLADINIZ BİZ ZATEN STADIN YERİNDEN MEMNUN DEĞİLİZ

CADDE 16

03 Ocak 2019 07:59
KARDEŞİM STAD BİTMEMİŞ DEMEKKİ TİMSAHIN KAFASINI TAKMICAKSANIZ TİMSAHI NEDEN YAPTINIZ SIRADAN BİRSEY YAPSAYDINIZ O ZAMAN REKLAM MUHABEBETİNE GELİNCEDE BURSASPOR DİLENCİ DEĞİL RÜZGAR YAPMA BOŞ YERE KESKE BUDOYUDA YAPMASAYDINIZ ...

Onur Z.

03 Ocak 2019 07:55
Madem öyle sen de bir daha Bursasporun adını ağzına alma, Bursa'nın da senin gibilere ihtiyacı yok, Bursa'nın atanmış belediye başkanı.

baraklar

03 Ocak 2019 09:27
siyasetin spor da işi olamaz. Nasıl basaksehire kızıyoruz ?

Bursalı

03 Ocak 2019 08:05
Ali ayı seçimde destekleyen sen değilmiydin başkan artık bursaya üvey evlat muamalesi çektirmeyeceğiz seçimde görüşeceğiz

asd

03 Ocak 2019 18:03
recep altepe neden görevden alındı ve yaptırımları ne oldu önce bunu söyle sonra başkancılık yap. Bursaspor u da kirli siyasetten uzak tutun.

Ziya

03 Ocak 2019 11:16
Uckagatci bir siyasetci daha. Sen once Suriyelilere ve trafige care bul Alinur kardes, gundemi bulandirma. Seni halk bile secmedi, es dost vasitasiyla atandin, birak bu dayilanmalari.
İlginizi Çekebilir
Kulüpler İftarda buluştuTürk spor ailesini bir araya getiren Kulüpler Birliği Vakfı İftar Yemeği'ne Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun yanı sıra Spor Toto Süper Lig kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.
Başkan formulü buldu. Takım sayısı arttırılsın!Önceki akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında, takım sayısının arttırılmasının talep edilmesi kararlaştırıldı.
Bursaspor'a bir haciz de Başoğlu'ndanEski futbolculardan Furkan Özçal'ın takım otobüsüne ikinci kez haciz koydurmasının ardından bir haciz haberi daha geldi.