"İstanbul gibi bir hayalim yok"

11 Ocak 2019 07:03

Adından yavaş yavaş söz ettirmeye başlayan Burak Kapacak, Vakıfköy'den direkt yurt dışının hayalini kuruyor.

Samet Hoca'dan övgüyle bahseden genç futbolcu 'Evlat gibi bakıyor bize. Ara sıra kızıyor ama aramız iyi. İstanbul gibi bir hayalim yok. Avrupa tabii isterim. Arsenal benim hayalim' diye konuştu. 

Teknik Direktör Samet Aybaba'nın bu sezon A takıma monte etmeye çalıştığı Burak Kapacak, zamanla çok daha iyi duruma geleceğini söyledi. İlk olarak kampla ilgili değerlendirmelerde bulunan Burak 'Kamp iyi geçiyor. Tecrübeliler ve gençler olarak çok iyi bir uyumumuz var.

Tam bir aile havasındayız. İyi çalışıyoruz. Herkes eline gelen bu fırsatı değerlendirmek istiyoruz. Ben de forma savaşından galip çıkmak istiyorum' dedi. Genç bir oyuncu olarak ilk forma giydiği maçlarda sıkıntı yaşadığını belirten Burak Kapacak şöyle konuştu: 

DEĞİŞİK BİR HİSTİ

'Futbolda çok fazla iniş ve çıkışların olmaması gerekir. Hocamız gençliğimize veriyor. Ama ikinci yarı farklı bir Burak olacak. Beşiktaş maçında çok heyecanlandım. Oynamayı bekliyordum ancak ayaklarım titredi. Değişik bir histi. Büyük bir maça çıkmak kolay değil. Çünkü 1 yıl içersinde farklı bir yere geldim. O anki hislerim anlatılmazdı. Benim hedefim Bursaspor uzun yıllar oynamak. İstanbul gibi bir hayalim yok. Avrupa tabii isterim. Arsenal benim hayalim' 

BURSA'YA GELMEK İSTEMEM

Samet Aybaba hakkındaki görüşlerini de açıklayan genç futbolcu 'Samet hocayla arası kötü olan oyuncu yoktur. Çünkü bakış açısı öyle. Evlat gibi bakıyor bize. Çok iyi bir insan. Ara sıra kızıyor ama aramız iyi. Baba oğul gibiyiz. Bursaspor ve bizler için büyük şans. Bunun kıymetini bilmemiz lazım. Forma orada duruyor.

Onu almak bizim elimizde.' dedi. Taraftarla ilgili görüşlerini de açıklayan Burak 'Taraftarla iletişimim çok iyi. Ben deplasman oyuncusu olsam Bursa'ya gelmek istemem. Çok destek oluyorlar. Özellikle de alt yapıdan çıkan isimlere' şeklinde konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

Çeçen Andaç

11 Ocak 2019 11:12
Sen böyle hırslı istekli güçlü acımasız kalben oyna bu taraftar seni yüreğinden ziyade KALBİNE Kazır Sever ASLAN PARÇASI.

Sportmen19

11 Ocak 2019 08:10
Burak kapacak avrupada oynamak istiyorsan ilk once ingilizce ogren antremandan sonra git fizik kondusyon calis ronaldo nasil adam tas gibi antremandan sonra vucut calisiyor

Cuenca

11 Ocak 2019 07:07
Trabzonspor bi transfer haberi yaptı..bir daha top oynarken göremedik seni burak..

Camcı

13 Ocak 2019 16:22
Ya sen bi topçu ol ilk onbir topçusu ol 37 maçın 35 ni oyna banko sonra ben bunu istiyom böyle olmak istiyom avrupaya gitçem de sen iki maç oynamışsın doğtu dürüst 18 giremiyon sanki takımın bankosuymuş gibi hava atma çok çalış ilk onbir topçusu ol sonra beyanlar ver gazetelere

Cbg

12 Ocak 2019 02:38
Sen önce düzgün bir koşmasını filan öğrende. Senin yaşıtların zaten oynuyor Arsenal’de. Bizim altyapıdan cacık olmaz hepsi kendini birşey sanıyor siz kimsiniz

Yiğit Demir

11 Ocak 2019 14:30
İkinci yarı önce bir Barış'ı kes de ondan sonra Arsenal'i düşünürsün. Arsenal'de şuan zaten yaşıtların oynuyor.

Asi0616

11 Ocak 2019 20:00
Yildiz olacak oyuncu kendini 17-18 inde belli eder. Ben sen de o ışığı göremiyorum kardesim.

Mantik

11 Ocak 2019 07:05
Getir 4 milyon euro bonservis . İstediğin yere git . Umrumda olmaz şahsen
İlginizi Çekebilir
'1 deplasman masrafı benden'Bursaspor'un eski yönetim kurulu üyesi Hakan Dinçtürk de yaptığı konuşmada, yeni sezonda 1 deplasmanın masrafını üstleneceğini söyledi.
İmza aşamasına getirdiğimiz oyuncular ve teknik direktörler varBursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan
Bursaspor şirketleşmek zorundaÖztürk Yazıcı'nın kongre konuşması