İşte muhtemel 11'imiz

15 Nisan 2018 06:49

Bursaspor, Göztepe karşısında yeni bir sayfa açmak istiyor.

Hafta arasında tecrübeli Fransız teknik adam Paul Le Guen ile yollarını ayıran Bursaspor, Mustafa Er yönetiminde ilk maçına çıkıyor. 

Genç teknik adamın zorlu müsabakada  şu 11'i tercih etmesi bekleniyor: 

Harun - Barış, Aziz, Titi, Ekong - Agu, Shehu, Batalla, Yusuf, Kembo - Stancu

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Mudanyalilar

15 Nisan 2018 07:06
Muhtemel kadroda agu denilen futbol yoksunu yine 11 de..yetmedi mi daha futboldan soguttugunuz...yetmedi mi daha uykusuz bıraktığınız...elaleme rezil olduk...herkesin diline düştük..Akhisarlilar bile kocalari besiktas la birlik olmuş bursa kümeye diye bağırır olmuş...yazık...çok yazık...

AD

15 Nisan 2018 11:27
Agu ve Sheu ikisi de ön libero. Sheu daha verimli. O halde Agu' yu ilk onbire almak kesinlikle yanlış. Onun yerine eğer rakip kaleye şut atmayı ve orta sahada mücadele gücünü arttırmak istiyorsak Grozav'ı, eğer orta saha hakimiyeti bizde olsun istiyorsak Furkan'ı ve eğer Barış ve Aziz'in hücuma katkısını istiyorsak defansı üçlemek üzere Ertuğrul'u ilk onbire koymak gerekli. Önce rakip takımı iyi analiz edip sonra üç sistemden biri hedeflenerek bu üçünden birisi ile başlamamız doğru olur.

Sencay_16

15 Nisan 2018 12:14
Agu lalesinin sozlesmesinde madde var sakatlik disinda 30 mac oynar die porto yoksa yollamiyordu keskede yollamasaydi

Ozsntci

15 Nisan 2018 09:47
...............Stancu............... Yusuf.....Batalla....Kembo ................Behich............... ................Shehu................ Emre...Titi...Ekong...Barış ...............Harun..................
İlginizi Çekebilir
Koray Hoca’ya bir görev dahaBursaspor Futbol Akademisi kaleci antrenörlerinden Koray Tanrıverdi, bir kez daha Milli Takıma davet edildi.
Canımıza tak etti !Ne VAR'mış arkadaş... Galatasaray karşılaşması artık bardağı taşıran son damla oldu.
Hakemlerde karakter eksikliği varErman Toroğlu, hem Suat Arslanboğa'yı, hem de Cüneyt Çakır'ı hedef aldı.