İtalyanlar Ertuğrul Ersoy için geldi

17 Haziran 2019 22:26

İtalyan basınında yer alan haberde Lecce kulübünün yetkililerinin Bursaspor'un kaptanı Ertuğrul Ersoy için Türkiye'ye geldiğini belirtti.

Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın alacaklarını tahsil etmek için satmaya uğraştığı kaptan Ertuğrul Ersoy için İtalyan ekibi Lecce'nin yetkilileri Türkiye'ye geldi. İtalyan medya organı Leccesette'nin haberine göre Lecce'li yetkililer Bursaspor'dan Ertuğrul Ersoy ve Beşiktaş'tan Burak Yılmaz'ın transferini bitirmek için İstanbul'da görüşmelerde bulunuyor. Ali Ay'ın görev süresi dolmadan Ertuğrul'u satmayı hedeflediği konuşuluyor.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Cengizhan

18 Haziran 2019 01:12
Kaç gündür şu çocuğa edilmeyen hakaret küfür bırakmadınız. Mesut bakkal konuşursam Bursaspor zarar görür dedi ? Ertuğrul gidiyor kesin açıklama yapacak Bursaspor sonuçta düştü ama . Küfürü,hakareti bu net Ertuğrul un değilde kimin hak ettiğini görücez.

nev

19 Haziran 2019 12:32
kim ne yapsın ertuğrulu yaaa keşke oyle birşey olsa hatta geçen sene olsaydı bu duruma düşmezdik

Erdi1963

17 Haziran 2019 22:50
Biri ali aya engel olsun pazar gününe kadar bu kulüpten tek oyuncu bile satılmamalı

umote

18 Haziran 2019 10:24
gönderin gitsin artık sunu ulan utanmadan gemiyi terk ediyor bide

mrt

17 Haziran 2019 23:29
bu gerekirse ölecek olan arkadaş içinmi geldiler acaba?

İbadem

17 Haziran 2019 23:19
Boyle bi haber yoktur,itibar etmeyiniz
İlginizi Çekebilir
Ertuğrul'dan İstanbul'a rest ! 1 milyon Euro altına...Bursaspor, Umut Meraş görüşmesi sırasında Fenerbahçe'ye Ertuğrul Ersoy'u almalarını önerdi. Beşiktaş da genç futbolcu için girişimlerini sıklaştırdı. İki kulüp de Ertuğrul'a yıllık 700 bin Euro teklif ediyor. Ertuğrul 1 milyon Euro'nun altına imza atmam diyor.
Oğulcan'ı mutlaka alalım başkan! Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, eski oyuncusu için yönetime baskı yapıyor.
Fenerbahçe'den Ertuğrul atağıStoper arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, Bursaspor'un kaptanı Ertuğrul Ersoy'u transfer etmek için temaslara başladı.