Kaptan Ertuğrul'dan taraftara mesaj!

06 Kasım 2018 09:13

Bursaspor kaptanı Ertuğrul Ersoy, sosyal medya hesabından tarafta mesaj yolladı.

Bursaspor'un kaptanı Ertuğrul Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şunları söyledi: "Bu hafta itibari ile camiamızın hakettiği yerlere ulaşması için kazanmaya başlama zamanı..

Sadece emin olduğumuz bir şey var o da sizler tribünlerdeyken, bizlerin sahada kendimizi daha güçlü hissediyor olmamız. Sizlerle birlikte 12 kişiyiz."

Kaynak: Enbursa

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

osman

06 Kasım 2018 10:07
kaptana helal olsun maddi sorunların olduğu ve sıkıntılı süreçde takımında sezon başında beri sakatlık ,sıkıntıların yaşandığı ortamda birlik bereberliği sağlama adına elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Texaslı Sarı

06 Kasım 2018 09:51
Adamsın Kaptan

drtimso

06 Kasım 2018 12:17
TÜRKİYE'NİN EN GENÇ AMA EN YÜREKLİ KAPTANI.
İlginizi Çekebilir
Timsah, Kasımpaşa'da galibiyeti unuttuBursaspor, Kasımpaşa deplasmanında çıktığı son 6 Süper Lig maçının sadece birini kazanabildi.
Timsah'ın umudu 'suskun golcüsü' SakhoBursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal'ın Kasımpaşa maçında en büyük gol silahı Diafra Sakho olacak.
Bakkal'ın 5'inci farklı takımıBursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Süper Lig kariyerinde Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli karşısında 5'inci kez farklı takımın başında sahaya çıkacak.