Karşılıksız sevgi zordur

16 Mayıs 2018 08:23

Taraftarın Bursasporlu oyunculara büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Furkan, 'Taraftarın bize olan ilgileri bizleri güçlendiriyor' dedi.

Son 5 karşılaşmada Teknik Direktör Mustafa Er'den formayı kapan Furkan Soyalp, yeşil beyazlı taraftarların ilgisinin kendilerini güçlendirdiğini söyledi. Bursaspor'da forma giymekten dolayı mutlu olduğunun altını çizen Furkan, 'Taraftarın bize olan ilgileri bizleri güçlendiriyor.Açıkçası bu karşılıksız bir sevgi. Onları takdir ediyorum. Çok teşekkürler. Karşılıksız sevgi gerçekten zordur. Bunu gördüğüm için çok mutluyum. Onlara layık olmaya çalışacağız. Bu sevgiye layık olmak için daha fazla çalışmamız lazım' diye konuştu.   

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

antibizans

16 Mayıs 2018 11:42
Mustafa Hoca ile hep beklediğimiz Furkan'ı sahada görmeye başladık.daha iyi olur inşallah

16spor

17 Mayıs 2018 11:24
Mustafa Er şu kısacık zamanda ,bir kaç senedir bize hoca olanlardan beklediğimiz atağı yapan nadide bir hocadır.Mesela ben bir Bursasporlu olarak teknik direktörün ,takıma kazanma azmini yüklemesini,alt yapıdan oyuncu çıkartmasını tabiki gençlere önem vermesini ve takıma bir ruh katmasını beklerim.Bu adam bunu kısacık zamanda yaparak son haftalara başı yastığa rahat koymamızı sağladı sağolsun.Fener maçını nasıl kaybettiğimiz aşikar,trabzon maçında da futbolcuların fişi ilk yarıda çekmesi birde batallanın vedası gibi sebeplerden dolayı kaybettik.o yüzden Mustafa Ere güvenelim derim.
İlginizi Çekebilir
Son verelim bu talihsizliğeYeşil beyazlıların son 2 sezon içerisinde cuma günü oynadığı maçlarda zorlandığı görülüyor ancak Alanyaspor karşısında bu tablonun tersine dönmesi bekleniyor.
Aroma'da Bursaspor rüzgarıYeşil beyazlılar, tozluk sponsoru olan Aroma Fabrikası'nda 50. yıl etkinliklerine katıldı.
Biletler satıştaBursaspor'un cuma günü oynayacağı Aytemiz Alanyaspor mücadelesinin biletleri dün satışa çıktı.