Karşılıksız sevgi zordur

16 Mayıs 2018 08:23

Taraftarın Bursasporlu oyunculara büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Furkan, 'Taraftarın bize olan ilgileri bizleri güçlendiriyor' dedi.

Son 5 karşılaşmada Teknik Direktör Mustafa Er'den formayı kapan Furkan Soyalp, yeşil beyazlı taraftarların ilgisinin kendilerini güçlendirdiğini söyledi. Bursaspor'da forma giymekten dolayı mutlu olduğunun altını çizen Furkan, 'Taraftarın bize olan ilgileri bizleri güçlendiriyor.Açıkçası bu karşılıksız bir sevgi. Onları takdir ediyorum. Çok teşekkürler. Karşılıksız sevgi gerçekten zordur. Bunu gördüğüm için çok mutluyum. Onlara layık olmaya çalışacağız. Bu sevgiye layık olmak için daha fazla çalışmamız lazım' diye konuştu.   

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

antibizans

16 Mayıs 2018 11:42
Mustafa Hoca ile hep beklediğimiz Furkan'ı sahada görmeye başladık.daha iyi olur inşallah

16spor

17 Mayıs 2018 11:24
Mustafa Er şu kısacık zamanda ,bir kaç senedir bize hoca olanlardan beklediğimiz atağı yapan nadide bir hocadır.Mesela ben bir Bursasporlu olarak teknik direktörün ,takıma kazanma azmini yüklemesini,alt yapıdan oyuncu çıkartmasını tabiki gençlere önem vermesini ve takıma bir ruh katmasını beklerim.Bu adam bunu kısacık zamanda yaparak son haftalara başı yastığa rahat koymamızı sağladı sağolsun.Fener maçını nasıl kaybettiğimiz aşikar,trabzon maçında da futbolcuların fişi ilk yarıda çekmesi birde batallanın vedası gibi sebeplerden dolayı kaybettik.o yüzden Mustafa Ere güvenelim derim.
İlginizi Çekebilir
Kaçan balık büyük oldu...Sayın başkanıma sesleniyorum onca kötü günden sonra yeni bir başlangıç ve yeni umutlar yeşermiş camiayı üzmeyin lütfen. Her kademenin desteğini almışken yeni bir travma yaşatmayın bu kente.
Bursaspor'un genç yeteneği iddialı! "Formayı kapacağım"90 dakika sahada kalan ve performansıyla alkış toplayan Burak Kapacak için 'Türkiye yeni bir sağbek kazandı' görüşü hakim. Genç krampon ise kendisine şans veren teknik direktörüne teşekkür ediyor ve ekliyor: 'Hedefim A Takım'da kalıcı olmak'.
Stephane Badji'nin Bursaspor taraftarından isteğiBursaspor'un sezon başında Anderlecth'ten kadrosuna kattığı ve 2 maçtır 90 dakika forma giyen Stephane Badji de Kayserispor karşılaşmasını değerlendirdi.