Kazanmak zorundayız

26 Eylül 2018 08:57

Bursa Hakimiyet'in sorularını yanıtlayan Umut Meraş ve Furkan Soyalp, Sivas'a üç puan için gideceklerini açıkladı. Her iki oyuncu da Bursa'ya galibiyet sevincini yaşayarak döneceklerini söyledi.

GALİBİYETE İNANIYORLAR

Süper Lig'de geride kalan 6 maçtan 5 puan çıkaran ve bu nedenle klasmanda 15'inci basamakta yer alan Bursaspor artık galibiyetle tanışmak istiyor. Takım üzerinde baskı yaratmaması adına Sivasspor maçına mutlak galibiyet parolasıyla hazırlanan Yeşil Beyazlılar'da oyuncular da mücadeleden üç puan çıkaracaklarına inanıyor. Bursa Hakimiyet'in sorularını yanıtlayan Umut Meraş ve Furkan Soyalp Sivas'a galibiyet için gideceklerini söyledi.

ZOR BİR DEPLASMAN AMA

Başakşehir karşısında ilk kez Süper Lig deneyimi yaşayan ve artık kazanmak zorunda oldukları döneme girdiklerini belirten Umut Meraş,"Sivas zor bir deplasman. Biz de iyi bir takımız. Oraya kazanmak için gideceğiz. İnşallah üç puan alıp döneceğiz" diye konuştu. Genç yaşına rağmen takımın eskilerinden olan ve camianın büyük beklenti içinde bulunduğu Furkan Soyalp de "Artık Sivas'a üç puan için gitmemiz gerekiyor ve üç puan istiyoruz" dedi.

Kaynak: Bursa Hakimiyet - Samet ZİNCİROĞULLARI 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
'1 deplasman masrafı benden'Bursaspor'un eski yönetim kurulu üyesi Hakan Dinçtürk de yaptığı konuşmada, yeni sezonda 1 deplasmanın masrafını üstleneceğini söyledi.
İmza aşamasına getirdiğimiz oyuncular ve teknik direktörler varBursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan
Bursaspor şirketleşmek zorundaÖztürk Yazıcı'nın kongre konuşması