Kılıçlı pankart geri alındı

11 Ocak 2017 23:17

Bursaspor-Ümraniyespor karşılaşmasının ardından 16 yaşındaki bir Bursasporlu taraftarın birkaç kişi tarafından bıçaklanarak gasp edilmesinin ardından pankart dün gece geri geldi.

Konu ile ilgili Teksas.org'tan açıklama yayınlandı. O açıklama şöyle:

Dün akşam Bursaspor ve Beşiktaş tribün liderleri Bursa'da bir araya gelmiştir. Bütün olaylar eğrisi ve doğrusuyla masaya yatırılmıştır. Beşiktaş tribün liderleri olayla ilgili bilgilerinin olmadığını söylemiş, vurulan kardeşimizden özür dilenmiş ve alınan pankartlar da karşılıklı olarak takas edilmiştir.

Bu olayla birlikte özellikle tüm Bursasporlulara belirtmek isteriz ki Teksas Kılıçlı set pankartımızın Bursaspor tribünlerdeki görevi sona ermiştir. Teksas Kılıçlı pankartının yeri tribünümüzdeki bütün pankartların ağabeyi olarak gönlümüzde daima güzel hatıralarıyla kalacaktır.

Son olarak bütün kamuoyundan yapılan bu resmi açıklamanın haricinde, sosyal medyadaki paylaşımlara itibar etmemelerini, bu uzlaşı havasının bozulmaması adına önemle rica ederiz.

Saygılarımızla

Teksas

Kaynak: Teksas.org

Önemli not: Bu haberimize yapılan hiçbir yorum adminlerimiz tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

çau

12 Ocak 2017 17:01
YORUMSUZ.....

Yorumsuz degil

13 Ocak 2017 03:31
Sacmalik. Ulan böyle bi pankart 15 yaşındaki çocuğa verilir mi? Bizim için manevi değeri bu kadar büyük olan bi pankart. Kardesimize geçmiş olsun ona yapılan zaten serefsizliktir de bu tribün abileri artık gerek aldıkları kararlarla gerek yaptıkları saçmalıklarla taraftarı küstürdüler tribünlere. Trabzon macında 500 kisi olabilcez mi bakalim
İlginizi Çekebilir
Organizasyon iptal!Bu akşam Bahçeşehir Koleji karşılaşmasının ardından düzenlenecek "Batalla'ya veda" organizasyonu iptal edildi.
Bursaspor taraftarı dakikada tüketti!Bursaspor taraftarı, Fenerbahçe maçı biletlerini çıktığı gibi bitirdi.
Bursaspor taraftarlarından umre ziyaretiUmre yapmak için kutsal topraklara giden 110 Bursaspor taraftarı sabah saatlerinde dualarla uğurlandı.