Koşukavak gençlerden memnun

09 Temmuz 2019 07:35

Dünü izinli geçiren yeşil beyazlılarda Yalçın Hoca, İsmail Çokçalış ve Muhammed Emin Sarıkaya'ya gözü gibi bakıyor.  

Bursaspor'da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Dünü izinli geçiren yeşil beyazlılarda Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, gençlerin performansından memnun kaldı. Özellikle İsmail Çokçalış ve Muhammed Emin Sarıkaya'nın durumundan memnun kalan Yalçın Hoca'nın diğer isimlerle alakalı gözlemlerini sürdüğü ifade edildi. Genç oyuncularla sürekli görüşmeler yaptığı belirtilen Koşukavak'ın yapılacak takviyelere göre yol izleyeceği belirtildi. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Orhan

09 Temmuz 2019 10:22
Ali akman ve çğatay yılmazı boşlama hocam

Maraton

09 Temmuz 2019 10:01
Ismail Çokcalis bu fırsatı iyi degerlendir kardeşim...

timuçin

09 Temmuz 2019 07:53
hocam istanbulsporu nasıl 3ten 2ye, 2den 1 e çıkardıysa öyle çıkaracak bizi de. sabırlı futbol. oyunu bazen geride kabul ederek (öyle elimizde süper futbolcular olmayacağını varsayarak), son 20 dakikalarda bitirici vuruşu yaparak. bu noktada stoper tandemi çok önemli. istanbulspordayken alihan-yalçın ikilisi bu işi kotarıyordu. ikisini tekrar buluşturabilir hocam bursada?

SANTİAGO

09 Temmuz 2019 21:38
BEN ismail çok çalıştan büyük sıçrayış bekliyorum çok yetenekli bir çocuk bu sene onun yılı olucak yeterki güvenip şans verilsin.
İlginizi Çekebilir
4 Timsah'tan madalyaCezayir'in şampiyonluğu ile sona eren Afrika Uluslar Kupası'nda Bursaspor forması giymiş dört futbolcu da madalya sevinci yaşadı.
Bursaspor'da Umut Meraş düğümü çözülüyorTransferin gözde ismi Umut Meraş'ın kaderi bu hafta belli olacak. Yeşil Beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'la son kez görüştükten sonra Umut hakkındaki kararını kamuoyuna aktaracak.
Bursaspor'un sözleşme imzalamadığı genç oyuncuya teklif yağıyor!Bursaspor'un Çanakkale Dardanel'e yetiştirme bedeli olan 45 bin lirayı fazla bulması üzerine profesyonel sözleşme imzalanmayan ve serbest bırakılan Çağrı Yağız Yasak'la birçok kulübün yakından ilgilendiği ortaya çıktı.