Kritik toplantı bugün

02 Temmuz 2018 09:21

Bursaspor yönetimi bugün önemli bir toplantıya katılacak. Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve kentte görev yapan üst düzey bürokratlar Vali Küçük'ün başkanlığında toplanacak.

Toplantıda maddi sıkıntı içindeki Bursaspor'un düzlüğe çıkması için kurtuluş formülleri ele alınacak. Toplantının akşam saatlerinde yapılması planlanıyor.

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Asal

02 Temmuz 2018 11:40
Bütün taraftarımız bende. Bursaspor kulübü olarak futbol ve futboldan gelen sportif başarılarla kendi kendini ceviren gelir gider dengesini sağlayan... Şehrin bürokrasi ve siyaset adamları ile Bursasporumuzun borçlarının nasıl ödeneceğini konuşulmasıni istemezdim Yazık ettiler koca camiaya Sorunun kaynağı olan Ali bey ve yonetimini arkasında taraftar desteği olmadığını bildikleri halde destekleyen şehrin siyaset ve bürokratları hadi bakalım pamuk eller cebe

Yalçın

02 Temmuz 2018 15:22
Bu toplantıdan en hayırlı karar ALİ Ay ın istifası olur.

Pöh

02 Temmuz 2018 15:41
Haberin resmi çok iyi be ya. Karanlıkta toplanmış 5-6 kişi. Sanki çok önemli şeyler tartışılıyor. Çıkacak sonuç, para yok. Ali Ay.

Hayrettin

02 Temmuz 2018 19:09
Yaw bu Ali Ay'dan nefret ettim kuran nimet çarpsın ya. Bi adamın adı ve soyadındaki harf toplamı 5 olur mu yaa? Lan benim bile sadece ismimde 9 harf var. Soyadım hariç. Bu nasıl bi adam ya. 5 harflik başkan, senin yöneteceğin kulüp de bu kadar olur işte. Ali Ay

Gazimuck

02 Temmuz 2018 11:47
Ulan ne hallede düştük be helam olsun sana ali vizyonsuzu

Günay

02 Temmuz 2018 23:24
Bitmedimi hala bu toplantı sonuçları neden açıklanmadı

Yatarum

04 Temmuz 2018 09:13
Ali Ay, sen niye yeniden aday olup seçildin ki? Ne güzel iki aday çıkmıştı ortaya, bırak beceremiyorsun işte. Yarın hiç aday çıkmayacak ve koskoca Bursaspor ortada kalacak.
İlginizi Çekebilir
Yeni Yönetimimiz Mazbatasını Aldı!Olağanüstü Genel Kurul’da oy çokluğu ile başkanlığa seçilen Mesut Mestan ve ekibinin yanı sıra Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Tayfur Serdar Güllülü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Yazıcı: "Bursaspor şirketleşmek zorunda"Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Avukat Öztürk Yazıcı, kulübün artık şirketleşmesi gerektiğini söyledi.
Temlik ve rehin koyma iptalBursaspor'da Denetim Kurulu dün önemli bir olaya imza attı.