Başarısızlığın cezası personele kesildi!Bursaspor Kulübü personellerinden 5 isim ile yollar ayrıldı.
Kongre için 1186 imza toplandıBursaspor'da Ali Ay başkanlığındaki yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı alması için genel kurul üyelerinin düzenlediği imza kampanyasında bin 186 rakamına ulaşıldı.
Divan Kurulu olağanüstü toplanıyorBaşkan Ali Ay'ın kulübün son durumu ve ileriye dönük çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme yapacağı toplantı 13 Haziran Salı günü gerçekleştirilecek.
Primler BTSO'dan !Sosyal medyada yer alan prim iddialarına yönelik bir açıklama geldi.
Çanlar onun için çalıyor!Sönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un gündemi değerlendirdiği köşe yazısı.
Bakan Müezzinoğlu’ndan ZiyaretÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu, Özlüce Tesislerimizde yönetim kurulumuzu ziyaret etti.
Şankaya moral verdiBursaspor'da pazar günü oynanacak Gençlerbirliği randevusunun hazırlıkları devam ediyor.
'Bursaspor Başkanı Ay son noktayı koydu! 'Bırakmayı düşünmüyorum'Bursaspor Başkanı Ali Ay, Bursa Hakimiyet'e Gençlerbirliği maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Çok kritik bir maça çıkacaklarını hatırlatan Ali Ay, "Bu maçın önemi çok büyük. Hepimiz kenetlenmeliyiz. Kongre beklentileri var. Ama ben görevi bırakmayı düşünmüyorum" dedi.
Çok acil 2 milyon Euro aranıyorBursaspor yönetimi bir kez daha finansal kaynak arayışına girdi.
Ali Ay'dan yakın takipBursaspor Başkanı Ali Ay maçı büyük bir dikkatle takip etti.
Kongre üyeleri harekete geçti!Bursaspor'umuz başarısızlıkta tarih yazarken, kongre üyeleri flaş bir girişimde bulunma kararı aldı.
Erhan Başoğlu: Adı konmamış anlaşmalar var!Beşiktaş kulübü, yeni stadında misafirleri için ayırdığı locada bizi ağırladı…
Bursaspor'dan yatırım atağı!Büyük çevre yolu üzerinde Dereçavuş mevkiinde, 29 dönüm Hazine’ye ait bir arazi…
"Uefa'da sorumluluk benim"Bursaspor'un UEFA lisansı alamamasıyla ilgili konuşan Ali Ay, bu konuda tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu söyledi.
Bir garip atama....Bursaspor Yönetimi birçok konuda yeni kararlar almayı sürdürüyor.
Bursaspor'dan duyuruBursaspor'un resmi internet sitesinden üyelik başvuruları ile alakalı yaptığı açıklama şöyle:
Çalışanlar güç durumda!Geçtiğimiz hafta banka kredisinin 100 milyonluk bölümü kulübün kasasına girerken bazı yayın organlarında gelen paradan personel maaşlarının da ödendiği yönünde haberler yer almıştı.
Bursaspor'dan efsanelere davet1 Haziran'da Atatürk Stadı'nda yapılması planlanan Bursaspor iftarında sürpriz isimler uzun yıllar sonra yeniden Yeşil Beyazlı camia ile buluşacak.
Bursaspor'a kredi geldi ve gitti Bursaspor'da uzun uğraşlar meyvesini verdi.
Şampiyon Başkan'ı anma töreni7 Mayıs 2013 tarihinde aramızdan ayrılan rahmetli şampiyon Başkanımız İbrahim Yazıcı için vefatının 4.yıldönümünde 7 Mayıs 2017 Pazar günü saat:10:30’da Emirsultan Mezarlığı’nda bulunan kabri başında anma töreni düzenlenecektir.
Bu gidişat nereye?Bursaspor her hafta kan kaybetmeye devam ediyor.
Sporcularımız cezaevini ziyaret ettiFutbolcularımız ve Voleybolcularımız bugün öğle saatlerinde Bursa Cezaevi’ni ziyaret ettiler.
Beklenen imza bugün atılıyorBursaspor'da aylardır süren kredi pazarlığında sona gelindi.