"İsim hakkı ne oldu? Dükkanlar neden boş?" Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, OLAY Medya'yı ziyaretinde yeşil beyazlı kulüple ilgili 'Gönlüm rahat' dedi ve ekledi:
Bursaspor'a dev gelir!Bursaspor, Spor Toto Süper Lig 2018-2019 futbol sezonunun ilk yarısında yayın gelirlerinden toplamda 65.6 milyon lira kazanç sağladı.
Bursaspor'dan yeni yıl mesajıBursaspor Yönetim Kurulu'ndan yeni yıl mesajı
Bursaspor TV'nin akıbeti belli oldu Medya ve İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Arı, Bursaspor TV ile ilgili bilgi verdi.
Bursaspor'un borcu ne kadar? Doumbia neden olmadı?Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu.
Divan Kurulu toplanıyorDivan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç yaptığı açıklamada, Divan Kurulu`nun 25 Aralık 2018 Salı günü saat 18:30'da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu Toplantı Salonu’nda toplanacağını bildirdi.
"Bursaspor'u Çin'e tanıtmak istiyoruz"Kulübümüz, Türkiye’de ve Dünya’da video güvenlik sektörüne uzun yıllardır liderlik eden Hikvision firması ile resmi güvenlik sistemleri sponsorluğu sözleşmesi imzaladı.
Bursaspor şehri birleştiriyorDevlet Eski Bakanı Cavit Çağlar'ın, Vali Canbolat'ı ziyaretinde Bursaspor'un önemine vurgu yapıldı.
Şeref tribününde neler oluyor...Beytullah Süat'ın köşe yazısından alıntıdır.
Bursaspor'da maaş dopingi Bursaspor yönetimi, önceki gün futbolculara para dopingi yaptı... Eylül'ü bitiren yeşil beyazlılar, Ekim alacaklarını da haftaya kapatmayı planlıyor...
Bursaspor'a üst düzeyde ziyaret İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ve Emniyet Müdürü Osman Ak, Bursaspor yönetimiyle Özlüce'de biraraya geldi.
Yeni müdür Nihal FerikBursaspor Kulübü'nde, yeni genel müdür Nihal Ferik oldu.
Personel maaşlarını ödeyeceğiz!Bursaspor Kulübü başkanı Ali Ay personel maaşları konusunda açıklama yaptı.
Bursaspor'dan açıklamaBursaspor resmi internet sitesinden su açıklama yapıldı:
Kasaya 17 milyon geldiBursaspor ligdeki 3 galibiyet ve 7 beraberlik aldığı performası ile kasasına yaklaşık 17 milyon TL koydu.
Banka Bursaspor'a 'evet' dedi!Bursaspor yaşadığı maddi sıkıntıyı aşmanın formüllerini araştırırken, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde daha önce kredi çekilen Ziraat Bankası'nın yetkilileriyle yapılan görüşme olumlu sonuçlandı.
Bursaspor'da aidat ödemede son düzlükBursaspor'da üyelik aidatlarını ödemek için son düzlüğü giriliyor.
Bursaspor şehitleri unutmadıBursaspor Kulübü, İstanbul Sancaktepe'de helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerler için mesaj yayınladı.
Futbolcudan kesip, personele verdiÖzlüce’nin içindeki maaş krizini biraz olsun yatıştırmak için farklı farklı şeyler de deneniyor.
Timsah Vadiye dönüyor!Dünya Devlerinin ardından Türkiye'de de birçok taraftar toplamayı başaran Esport organizasyonuna Bursaspor da geçtiğimiz sene katılmıştı.
"Haram yememeyi başkanımdan öğrendim"Ömer Hasan Parlakay son günlerde kamuoyunda dolaşan iddialarla alakalı konuştu.
Hasan Parlakay: Ailemi rahat bırakın!Bursaspor yedek yöneticisi Hasan Parlakay ateş püskürdü.
Ali Ay: Asıl amaç bana vurmak!Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.