Pilot katili!Bursaspor'un pilot takımı ile altyapı oyuncularının gelişimini sağlama ve oyuncuları hazır tutma planları bir türlü gerçekleşemiyor.
Fehmizat Bayraktar pazar günü anılacakBursaspor tribünlerinin sevilen ismi Fehmizat Bayraktar kabri başında anılacak.
Ali Ay sıraya bağlı kalmayabilirBursaspor'da Ali Turan'ın istifasıyla birlikte Ali Ay yönetiminden ayrılan yönetim kurulu üyesi sayısı 3 oldu.
Minik Yağız'a ZiyaretKaptanlarımızdan Harun Tekin ve Şamil Çınaz hasta olan minik taraftarımızı ziyaret etti.
Başkan Ali Ay dudak uçuklatan rakamı açıkladı2016'da futbolcular için yapılan toplam ödeme tutarını açıklayan Bursaspor Başkanı Ali Ay, Yeşil-beyazlı kulübün finansal kurtuluşunun çekilecek krediyle yapılacak arazi yatırımı olduğunu söyledi.
Beklenen ilgi yok!Bursastore TIR'ı dün Kent Meydanı'nda taraftarla buluştu.
Bursaspor'dan başsağlığı mesajıBursaspor, İnegöl'de meydana gelen kazada hayatını kaybedenlerin hemşehrilerimiz için taziye mesajı yayımladı. Resmi internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklama şu şekilde:
Bursaspor'da bu hafta!Kulübümüzün, futbol, basketbol, voleybol ve amatör branşlardaki hafta sonu müsabakalarının programı...
Sicil Kurulu'nda Demirkakan ve Tuzlacıoğlu dönemiBursaspor'un dün akşam yapılan Divan Kurulu toplantısında Üye Kabul ve Sicil Kurulu seçimi de yapıldı.
Divan'da yeni dönemSaat 18.00'de başlayacak Divan Kurulu'nda kongre üyeliğinde 20 yılı geride bırakan üyeler Divan Kurulu üyeliğine kabul edilecek. Divan'da ayrıca Üye Kabul ve Sicil Kurulu için seçim yapılacak.
Demirkakan ve Tuzlacıoğlu, Sicil Kurulu'na adayBursaspor Kulübü'nde bugün gerçekleştirilecek Olağan Divan Kurulu toplantısında Sicil Kurulu asil ve yedek üye seçimi de yapılacak.
"Bursaspor bir marka"Jandarma Garnizon ve Bölge Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu ve beraberindeki heyet Özlüce Tesislerimizde Yönetim Kurulumuza geçmiş olsun ziyaretlerini ilettiler.
Kriz aşılmak isteniyorBursaspor'daki kriz ortamı tatlıya bağlanmaya çalışılıyor. Bu doğrultuda Emniyet Müdürlüğü, yeşil beyazlı yönetim ve tribün liderleri arasında dün bir takım görüşmeler yapıldığı öğrenildi.
'Sizleri seviyoruz'Bursaspor'da Kasımpaşa maçı sonrası yaşanan olayın yaraları sarılmaya çalışılıyor.
Yönetim ve Divan bir aradaKasımpaşa ile Bursaspor arasındaki mücadeleyi Başkan Ali Ay'la birlikte yönetim kurulu neredeyse tam kadro izledi.
Küskünler barışsınBaşkan Ali Ay'ın toplantıda 'İstifa edecek var mı?' diye sorduğu ancak yöneticilerden hiçbir ses çıkmadığı öğrenildi.
Kritik toplantıda istifa yok!Yönetim dün Timsah Arena'da toplandı ve içerideki sorunların halledilmesi için birlik beraberlik mesajları verildi.
Başkan Ali Ay: Huzursuzluk istemiyorumBursaspor Başkanı Ali Ay dün haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında önceki gece AS TV'de yayınlanan Markaj programında gündeme getirdiği kongre yapmama kararını ele aldı.
Hırslı çırak!Tarık Çapçı'nın bugünkü köşe yazısı.
'Sportif konularda zorlanıyorum'Bursaspor başkanı Ali Ay katıldığı televizyon programında gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.
Ali Ay'dan flaş kongre açıklamasıBursaspor başkanı Ali Ay katıldığı televizyon programında önemli açıklamalara imza attı.
Bursaspor'dan BilgilendirmeDivan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç, yaptığı açıklamada 9 Şubat 2017 tarihinde yapılan tüzük değişikliği hakkında bilgilendirmede bulundu.
Josua John ikinci kez baba olduBursaspor'un Hollandalı kanat oyuncusu Josua John, ikinci kez babalık sevinci yaşadı.