Bursaspor PFDK ve Tahkim Kurullarının istifaya davet etti!
Talip Işıktan toprağa verildi
Ali Ay rötar yaptıBursaspor Başkanı Ali Ay kampa bugün katılacak.
Bursaspor için tek parça arsa aranıyorBankalara yaptığı kredi başvurusuna onay çıkan Bursaspor yönetimi kalıcı gelir projeleri arasında yer alan arsa alımında arayışa girdi.
Yıldızlar efsanelerle buluşuyorYıldızlar efsanelerle buluşuyor' söyleşileri Bursa Kent Müzesi'nde başlıyor.
Bursaspor Vakfı'nda yeni yönetim belirlendiBursaspor Vakfı’nda yeni dönem, yeni seçilen yönetim kurulu ile start aldı.
GSM hattı geliyorBursaspor telefon hattı projesi için telekomünikasyon şirketi kuruyor. Telefon hatları 516 ile başlayacak 16 ile devam edecek. BTK hatların lisansını çıkardıktan sonra şirket GSM operatörleriyle ihale için masaya oturacak.
Bursaspor'dan teröre lanet!Bursaspor Kulübü resmi inertnet sitesinden İstanbul'da yaşanan terör saldırısını kınadı.
Tüzük Genel Kurulu ertelendiDün Merinos Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılması gereken Tüzük Genel Kurulu yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 9 Şubat 2017 tarihine ertelendi.
Tüzük Genel Kurulu bugünKulübümüzün Tüzük Genel Kurulu 30 Aralık 2016 Cuma günü (bugün) saat 18:00’da Merinos Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu’nda yapılacaktır.
Takipsizliğe itiraz kabul edildiBursa 5'inci Sulh Ceza Hakimliği, Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Recep Bölükbaşı yönetimiyle ilgili aldığı takipsizlik kararını bozdu, dosyanın 3 bilirkişi tarafından yeniden incelenmesine karar verdi.
Organizasyon 11 Ocak'a ertelendiBursaspor'da camianın kenetlenmesi adına eski başkanlar ve futbolcular, amatör şöhretler ile basın mensuplarının katılımıyla 28 Aralık Çarşamba günü yapılması planlanan "Bursaspor geçmişiyle kucaklaşıyor" organizasyonunun 11 Ocak Çarşamba gününe ertelendiği bildirildi.
Hamzaoğlu ile yola devam!Yönetim Kurulumuz gündeme ilişkin bir açıklama yaptı.
Kredi işi tamamBaşkan Ali Ay, OLAY TV'nin canlı yayınında açıkladı: Artık para sorunumuz kalmadı.
Büyükelçiye ziyaretDış İlişkiler ve Pazarlamadan Sorumlu Asbaşkanımız Fatih Korkmaz, Ankara’da Avustralya Büyükelçisi James Larsen’i makamında ziyaret etti.
Tüzük!Ramazan Çetin Kaya'nın bugünkü köşe yazısı.
Transfer ve stadyumOlay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısı.
Kredi işi ne oldu?Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in yazısından alıntıdır.
Ahmet Bozdemir’e teşekkür plaketiBursaspor Başkanı Ali Ay Beşiktaş deplasmanının sponsoru Ek-Ar şirketi yönetim kurulu başkanı Ahmet Bozdemir’e Yeşil Beyazlı kulübe yapmış olduğu hizmet ve desteklerinden dolayı plaket takdim etti.
Loca müjdesi!Faruk Çelik'in Bursaspor'a bir müjdesi olacak!
Transfer yapabilir mi sizce?Transfer falan diyoruz ama personel maaşlarının bile ödenmediği, futbolcuların 2 maaşlarının içeride durduğu bir kulüp devre arasında transfer yapabilir mi sizce?
Bursaspor, Timsah Arena'ya taşınıyorBursaspor Yönetimi kulübün Timsah Arena’ya taşınması konusunda karar birliğine vardı.
Tüzük Genel Kurulu İlanıKulübümüzün Tüzük Genel Kurul Toplantısı 30 Aralık 2016 Cuma günü saat:18:00’da Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Osmangazi Salonu'nda gerçekleştirilecek.