Mali Genel Kurul bugünÖnemli maddelerin görüşüleceği Atatürk Spor Sarayı'ndaki kongre saat 15.00'te başlayacak.
Sorun çıkaran değil çözen taraftayızOlay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısı.
Bir daha söyleme!Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.
Vakıf’ın paraları Özlüce’ye mi gitti?Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.
Bursaspor'dan sponsorluk açıklaması!Koç Grubunu temsilen bugün yaptığımız toplantıya katılan Otomobil Grup Başkanı Sayın Cenk Çimen’e öncelikle teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Merakla beklenen toplantı sona erdi!Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay bugün Tofaş ile gerçekleştirilen sponsorluk görüşmesinin detaylarını Bursa.com'a açıkladı.
Mayıs’ta terazi ve denge!Olay Medya Spor haberleri sorumlusu Cevdet Altınel'in bugünkü köşe yazısı.
Projeler, Mali Durum, Yabancı Sınırlandırması...Olay TV Final programına katılan Ali Ay birçok konuya değindi, önemli bilgiler verdi.
Kartopu çığa dönüşüyor!Erdal Alçay'ın gündemle ilgili köşe yazısı.
Olağan İdari ve Mali Genel Kurul ertelendiBursa Büyükşehir Belediye Stadı Toplantı Salonu'nda yapılması planlanan Mali ve İdari Olağan Genel Kurul’un ilk toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle gerçekleştirilememiş, Mali ve İdari Genel Kurulumuzun 13 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 15:00’da Bursa Atatürk Spor Salonu’nda çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.
Bursaspor TV Digitürk'ten ayrılacak mı?“Bursaspor TV, Digitürk’ten ayrılacak” diye bir havadis duyunca...
Kendir Yaylası'nın projesi belli oluyorOrhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.
Anı Duvarı projesi yeniden başladıBursaspor Kulübü’nün projelerinden olan ‘Anı Duvarı’ Timsah Arena’da yaşam bulunurken projenin ikinci satışları başladı.
Bursaspor'a büyük müjde!Aralık ayı olağan meclis toplantısını dün yapan Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden Bursaspor'a büyük gelir sağlayıcı bir karar çıktı. Yeşil Beyazlı kulübün Yunuseli'ndeki 28 bin metrekarelik arazisinde imar değişikliğine gidildi.
Üç personelle yollar ayrıldı!Bursaspor TV çalışanlarından üç personelin görevine son verildi.
Primleri kim ödeyecek?Bursaspor sportif açıdan elbette herkesi memnun eden bir noktada...
O yemekte ne konuşuldu?Kapılar çalındı, Özlüce'de bekleniliyor...
Bursaspor'dan Mehmet Gerçeksi açıklaması2009 yılında yayın hayatına başlayan Bursaspor TV’nin Kurucu Genel Müdürü olarak, 9 yıla yakın bir süredir görev yapan ve ömrünün büyük bir bölümünü gazetecilik mesleğiyle birlikte Bursaspor’a adayan Mehmet Gerçeksi, uzun soluklu ve başarı hikayeleriyle dolu Bursaspor hizmetini kendi tasarrufu doğrultusunda noktaladı.
Seyirci var hasılat yokBursaspor bu sezon evinde oynadığı Aytemiz Alanyaspor, Akhisarspor, Galatasaray, Osmanlıspor, Antalya-spor, Göztepe ve Kardemir Karabükspor maçlarında toplam sadece 1 milyon 800 bin 911 TL hasılat elde etti.
Efsane futbolcumuz Mesut Şen kulübümüzü ziyaret etti11 sezon boyunca Bursasporumuzun formasını giyen efsane futbolcumuz Mesut Şen, tesislerimize gelerek Teknik Direktörümüz Paul Le Guen ve teknik ekibimizle tanıştı.
Devrim Çetin iş başı yaptıYeşil Bursa’da genel menajer Devrim Çetin iş başı yaptı. Sezon sonuna kadar anlaşmaya varıldı.
Bursaspor'dan açıklamaU21 takımımızın Konya Büyükşehir Stadyumu'nda yaşadıklarına dair Kulübümüzden açıklama yapıldı.
Bursaspor'dan BaşsağlığıBursaspor Kulübü dün gece Renault fabrikası servisinin yaptığı kazayla ilgili başsağlığı mesajı yayınladı.