Bursaspor'da kongre günü5 bin 124 üyeden, 4 bin 491'i oy kullanma hakkına sahip olduğu genel kurulun bugün yapılabilmesi için 2 bin 247 üyenin gelmesi gerekiyor. Çoğunluk sağlanmaması durumunda kongre 23 Haziran Pazar gününe ertelenecek. 
Takım otobüsü yedieminde unutuldu...Bursaspor'da yaşanan ekonomik sıkıntının en büyük göstergesi Yeşil Beyazlı kulübün A Takım teknik heyet ve oyuncularını taşıyan otobüsün haczedilmesi olmuştu.
Liste son şeklini aldıYarınki Olağanüstü Genel Kurul öncesi başkan adayı Mesut Mestan'ın, yönetim listesi belli oldu. Bilindiği gibi Mestan'ın geçtiğimiz hafta Divan Başkanlık Kuruluna verdiği listede istifalar olmuştu.
Sıra kurumlarda!Yazarlarımızdan Mahir Murat Tamzok kongre sürecini, farklı bir bakış açısı ile değerlendirdi.
Mestan kolları sıvadıŞamil Çinaz'la temas kuran Mesut Mestan'ın teknik direktör adayları arasında Ertuğrul Sağlam, Mehmet Altıparmak, Yalcın Koşukavak, Mustafa Er ve İsmail Ertekin var. 
Yalçın Cambaz bıraktıBursaspor Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz yeni dönemde görev almayacağını açıkladı.
"Bu çarpık düzende, sağlığımı daha fazla riske atmak istemiyorum"Bursaspor Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz yeni dönemde Bursaspor’da görev almayacağını açıkladı.
"Ali Ay ve yönetimini ibra etmeyeceğiz"Bursaspor başkan adayı Mesut Mestan'ın listesinde yer alan bazı kişileri içinde barındıran 224 Bursa ve Bursaspor Gönüllüleri Derneği üyeleri yayınladıkları bildiriyle genel kurulda Ali Ay yönetimini ibra etmeyeceklerini açıkladı.
Twitter camiası!Tolga Öztaş'ın bugünkü köşe yazısı.
Faruk Çelik: Bursa, Bursaspor’un arkasında durmazsa çıkışı olmaz! Ahmet Emin Yılmaz, Bursaspor'u yazdı.
Bursaspor'da bağımsız denetleme kurulu aday listesiBursaspor'un 15-23 Haziran tarihlerinde yapılacak Olağanüstü Genel Kurulu'nda Bağımsız Denetmeme Kurulu için de Divan Kurulu'na adaylık başvuru listesi verildi.
Kim aday olacak ?Adaylık için son gün olan 8 Hazirana 2 gün kala camiada endişeli bekleyiş sürüyor.
Gundem Bursaspor: Kent Konseyi ve siyasetin zirvesi bir araya geldiAhmet Emin Yılmaz son gelişmeleri aktardı.
Personele 2 maaş ödeme Personel bayram öncesi bir nebze rahatladı
Kulisleri karıştıran iddia. Aday oluyor!Şampiyon Bursaspor'u küme düşüren Ali Ay tekrar aday olacak.
Çalışanlar için kampanya başlatılsınBursaspor Divan Kurulu Üyesi Sedat Akgün, Ramazan Bayramı öncesi kulüp çalışanlarının biriken haklarının ödenmesi için bir kampanya başlatılması yönünde görüş ortaya attı...
Yalçın Cambaz, Ali Ay ve yönetimine seslendi!Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz, Ali Ay ve yönetimine çağrıda bulundu.
Yalçın Cambaz: Bu hastanın bir yıllık ömrü kaldıBursaspor Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz, Divan Kurulu'nda söz aldı.
Genel Kurul'da kimler oy kullanabilir. İşte tam liste!Bursaspor resmi internet sitesinden açıklama geldi.
Bursaspor'da kongre tarihi belli olduBursaspor'dan resmi açıklama geldi
Küme düşürdü. Kaçıyor!Bursaspor tarihinin en rezil yönetim kurulu önümüzdeki günlerde olağanüstü kongre yapmaya karar verdi.
Rezalet kurulu!Bursaspor büyük umutlarla başladığı 2018-2019 sezonunda küme düştü.
Kulüpler İftarda buluştuTürk spor ailesini bir araya getiren Kulüpler Birliği Vakfı İftar Yemeği'ne Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun yanı sıra Spor Toto Süper Lig kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.