Kulüp stadyuma taşınabilir!

27 Haziran 2019 07:34

Başkan Mesut Mestan, flaş kararlardan birine imza atmaya hazırlanıyor. 

Bursaspor'da göreve hızlı başlayan Başkan Mesut Mestan, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerindeki idari bölümü Büyükşehir Belediye Stadyumuna taşımayı düşünüyor. Özlüce'de sadece futbol takımının olmasını isteyen Mestan'ın bu konudaki çalışmalar start verdiği ifade edildi. Kulübün idari yapısını stadyumdan yürütecek olan Mesut Mestan'ın bu konuda yönetim kurulu üyelerini bilgilendiği belirtildi. 

HAREKETLİLİĞİ ARTTIRACAK

Daha önce de bir çok kez gündeme gelen bu konu dönemin başkanları tarafından yürürlüğe geçirilmemişti. Başkan Mesut Mestan'ın bu sayede stadyumdaki hareketliliği de arttırmayı düşündüğü belirtildi. Büyükşehir Belediye Stadyumuna da zaman ayırmak ve isim hakkı, reklam gibi görüşmeleri hızlandırmak isteyen Başkan Mestan'ın kısa zamanda bu konuda somut adımlar atması bekleniyor. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Hakan

30 Haziran 2019 19:41
Valla çok mantıklı olur. Tesis dediğin hocanındır topçularındır çok ihtiyaç olursa başkan orada bulunmalıdır.
İlginizi Çekebilir
Özlüce'ye store mu açılıyor? Mesut Mestan yönetiminin, yeni bir mağaza açma düşüncesi var. 
Umut ve Ertuğrul'u istedilerBursaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında transferde gündemdeydi.
Tahkimden kötü haber!Bursaspor Kulübü, alacaklı için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuran Bogdan Stancu için karşı bir atak yapmıştı. Rumen futbolcunun sözleşmesini tek taraflı feshettiği yönünde Tahkim'e başvuran yeşil beyazlı yönetim, istediğini alamadı.