Lima övgüsü

11 Kasım 2018 15:59

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Lima geldiği günden bugüne en iyi topunu oynadı. Çok gayretli ve başarılıydı" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, oynanadan futboldan memnun olduğunu belirterek Allano Lima'yı işaret etti ve şu yorumda bulundu: "Lima çok gayretli ve başarlıydı. Geldiğin günden bugüne en iyi oyununu oynadı.

Ben takımımdan memnunum. Koşuyorlar, mücadele ediyorlar. Bence çok iyi işler yapıyorlar. Kendilerini geliştireceklerdir."

Kaynak:enBursa.com

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

CurvaSudTeksas

11 Kasım 2018 20:07
Geçen 3 yıla oranla oynadığımız futbol izleyenlere zevk veriyor.Bence sabırlı olmakta fayda var. Zamanla herşey daha iyiye gidecek. Samet Hocaya güvenim sonsuz. Mali anlamda sıkıntılarımız var. İstenilen düzeyde transferlerde yapamıyoruz. Ve Kulüp bu durumdayken Samet AYBABA biçilmiş kaftan. Kaldır şu takımı ayağa Hocam.

Tmsh16

11 Kasım 2018 23:25
Bu güzel yorumları yapan arkadaşlar merteri bilali özleyen arkadaşlar hani o sezon armayı terletin yeter diyenler takım koşmuyo top oynamıyor diye bağıranlar takım hem kosuyor hemde çatır çatır oynuyo

Çeçen Andaç

11 Kasım 2018 22:37
LİMA ya çöp deyen davar hain nankör dürzü müptezel bursaspor taraftarı taraftarları, bence İŞE YARAMAZ (SİZİN GİBİ HAİNLERDİR)

Bursalı

11 Kasım 2018 21:59
Lima yetenekli ama son pas şut onu beceremiyor onu geçtim de bu tunay ısrarı niye hoca bu puanda plan bütün takımlar hocalarını değiştirdi biz sameti mourinho yaptık hocalık birşey yok kalitesiz takımız kabul ama bu takım kurulurken hoca birşey demediyse o da suçlu senin beşiktaşın 6. Forveti umut nayiri kiraladağın fiyata verdiğin paraya adamlar alexic guilermayı alıyor ve hala bu yönetim bu takımda durup klübü soyuyor

Sedat

11 Kasım 2018 16:34
Kaptırdığı top gol oldu Sabaha kadar koşsa nolcak

At mı bunlar?

11 Kasım 2018 16:25
Çok koşuyor felan.Hipodrama gitsinler o zaman.

Tanju

11 Kasım 2018 16:06
Ben senden memnun deyilim hoca bırak git allasen
İlginizi Çekebilir
Kongre sonrasına kalamaz mıydı?Mustafa Tunçakın'ın bugünkü köşe yazısı.
Bursaspor'da tüm takımlara KappaBursaspor'da forma konusunda resmi açıklama geldi.
Aytaç'tan ihtarname jestiBursaspor'da geçmiş dönemden birikmiş alacağı bulunan birçok futbolcu kulübe ihtarname çekerken, halen vatani görevini yapan Aytaç Kara'nın böyle bir davranış sergilemediği ortaya çıktı.