Biz hazırız, ya siz?

31 Ekim 2015 12:35

Beklenen gün geldi çattı, haftalar geçti, aylar geçti ve bugün yine salonlar bizim.


Bugün bizim için bulunduğumuz ligin hiçbir önemi yok.
Bugün rakip olarak kiminle karşılaştığımızın hiçbir önemi yok.
Geçmişte neyi nasıl yaptığımızın hiçbir önemi yok.
Bugün yeni bir şampiyonluk şiirinin ilk mısralarının yazılacağı gün.
 
Biz hazırız ve büyük bir heyecanla bugün saat 17:00’yi bekliyoruz. Sevgili oyuncu kardeşlerimiz artık top sizde. Bugün şutlarınız girmeyebilir, hakemler ve rakip sizi oynatmamak için elinden geleni yapıyor olabilir. En ufak karamsarlıkta başınızı kaldırmanız yeterli. Bugün; hangi ligde olduğunun hiçbir önemi olmadan, arma uğruna salonda boğazını patlatanlar ve göğsünüzdeki şerefli arma için oynama zamanı. Bizim salonda olma amacımız her maçı 20 sayı farkla kazanan takımı alkışlamak değil. Bizim salonda olma amacımız, terinin son damlasına kadar mücadele eden, savaşmaktan korkmayanlara yalnız olmadıklarını hissettirmektir.
 
Zaman zaman düş kırıklıklarının, yorgunlukların, iş kazalarının yaşanabileceği bu yolun sonunun güzel bitmesi sizlerin elinde. Sizler mücadelenizden bir adım bile geri adım atmadığınızda şampiyonluğun da sadece bir adım ötemizde olduğunu unutmayın yeter. Ben şimdiden şampiyonluk yazısının başlığını hazırladım. Nisan ayı, yeni şampiyonlukların kapısını açan ilk baharımız olsun.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

SON HABERLER
Bursaspor'da kriz çözüm bekliyor!Beşiktaş ve Başakşehir'in talip olduğu genç futbolcu birkaç gün içinde ödeme almadığı takdirde serbest kalma hakkını elde edecek. Muhammed'in satışından gelir bekleyen yönetim orta yolu bulamadığı takdirde önemli bir finans kaynağını daha yitirecek.
Fransa'da gündem Ertuğrul ErsoyFransız basını Bursaspor'la tüm iplerini koparan Ertuğrul Ersoy'un Metz'e transfer olacağını bir kez daha gündeme taşıdı.
Stancu ve Grozav'da problem derinleşiyor!Türkiye'de transfer sezonunun bitmesine 12 gün kaldı. Geride kalan süreçte tahtayı açamayan Bursaspor'da yönetimin kalan 12 günde neler yapacağı merakla bekleniyor.