Palavra!

20 Mart 2017 13:23

Site yazarlarımızdan Mahir Murat Tamzok'un gündemi değerlendirdiği köşe yazısı.


Alanyaspor hezimetini hayretle, sinirle ve ızdırap içinde izledim ve şu kanaate vardım..Bursaspor teknik ekibi belli ki A.Alanyaspor’u hiç izlememiş..

Eğer izlemiş iseniz kusura bakmayın ama behemal futbol bilginizi sorgularım…

Bu kadar iyi top yapabilen ve teknik becerileri yüksek kanat oyuncularına sahip bir takıma karşı;
Sağ bek olmayan Aziz’i sağ bek oynatarak (hep ters ayak zorluğu yaşadı Aziz Behiç) ve önüne SÖZÜM ONA dahilik yaparak jorquera’yı koyarak sağ kanadı ;
Sol bek olmayan Onur’u yine fantezi kurbanı olarak sol bek’e koyup önüne çapsız John ile sol kanadı da Alanyaspor’a 45 DK BOYUNCA HEDİYE EDEN , Mutlu Topçu’nun maç sonrası sarfettiği “bazı oyuncuların performanslarını arttırması lazım” türünden saçma sapan galiz açıklama yapması kolay kolay hazmedilebilecek lokmalar değildir...

Bek olmak ayrı bir şey, hücümcu olmak ayrı bir şey... Farklı melekeler gerektiren bir durum var ortada... Sol kanatta oynamak demek hücumcudan bek, bek’den hücumcu olur bir mahzuru yok demek değildir... Hücumcudan bek yaparsan önüne de john denilen adamı plase yaparsan 3’lük olursun Mutlu Topçu...

Osmanlı maçında tuttu demek aferin sana çözdün işi demek değildir..

Hele sağ kanat faciasına şifreli kanalda cümle alemi kendine güldürdün hocam…

Sen rakibi analiz edeme, ona göre önlem almayı bırak sağlı sollu otoban gibi kanatları adamlara bırak, Osmanlı maçındaki düzeni boz sonra bir de kalk topu futbolculara at..

Hocam kabahati kadrona atsan ne olur atmasan ne olur, bize sallasan ne olur sallamasan ne olur..
Senin kadrondaki topçular farkında değil mi yaptığınız taktiksel hatanın..
Bundan sonra kim inanır size…

Osmanlı’ya bakıyorum, Alanya’ya bakıyorum da adamların yaptığı yerli yabancı transferlere bak, bir de bizim transferlerimize bak..
Bu işte bir acayiplik var... Scoutingmiş oymuş buymuş...

Hepsi palavra…

Millet aya..

Biz Hamitler Çöplüğü'ne...

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ali

20 Mart 2017 13:33
Onur sol bek yalnız Murat bey.Kayseri maçında çıkışları iyi olduğu için bir sonraki maçta mecburiyetten sol açık oynatmıştık..

Onur

20 Mart 2017 13:30
Sol bek olmayan onur yazmışsın Onur doğduğundan beri sol bek oynuyor, mutlu hoca 2 maç önde oynattı ya onu gördün galiba.. yazı yerken bilmiyorsan bile araştır...

bsbs

21 Mart 2017 07:49
Murat Bey nasıl Mutlu hoca Alanya yı izlememişse, siz de Onur u izlememişsiniz anlaşılan.

Oyundan sonra

22 Mart 2017 17:29
Benim anlamadigim baska teknik adammi kalmadi da Mutlu hoca geldi bizi mutsuz etmege.
SON HABERLER
Lemi Keskin'den Ali Ay'a sert çıkış!Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ın, "Hayali projeler. Gerçek olduğuna inansam adaylıktan çekilirim" sözüne başkan adayı Lemi Keskin'den sert açıklama geldi. Enbursa.com'a özel açıklamalar yapan Keskin, "Onun hayalleri, bizim gerçeklerimizi yakalayamaz" dedi.
Dikkat çeken araştırma! Bursaspor'un başkan adayları hangi üye gruplarından oy alacak?Feedback Reporting Systems'den ses getirecek bir araştırma daha... Dört Başkan Adayı Ahmet Bozdemir, Hüseyin Akdemir, Lemi Keskin ve Ali Ay'ın bugüne kadar hangi üye gruplarından oy aldığı belirlendi.
"Sow, Shehu, Ekong ve Aziz..."Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, Trabzonspor maçında konsantrasyon sorunu yaşayan futbolculara kendi isteği ile izin verdiğini söyledi.