Toplayın bavulu!

12 Aralık 2015 22:52

Toplayın bavulu!


15. haftasını oynadığımız ligde yine bir açılış maçı oynadık cuma akşamı. Sezon başından beri hiçbir açılış maçı kazanamayan Bursaspor yine şaşırtmadı maalesef. Önceleri acaba tesadüf mü diye düşünsem de 15 maçta alınan 10 mağlubiyet bunun adının yetersizlik olduğunun kanıtıydı. Lig başladığında kadronun yeni olduğunu, sabretmek gerektiğini savunanlar şimdi neyin arkasına sığınacaklar bilemiyorum ama mevcut durum artık geri dönülmez bir noktaya geldi. Yayıncı kuruluşun ısı haritasında ceza sahası çevresinde bile gözükmeyen, maç boyunca kanat organizasyonu yapamayan, 90 dakika da kaleyi bulan 1 şut çekebilen bir takımı Batalla transferi de kurtaramaz. Boşu boşuna ne insanları kandırın nede gelmemiş adamın sırtına kocaman bir yük bırakın. Rezil olmadığımız il, ilçe kasaba kalmadı. Alt ligden yeni çıkmış takımlar bile bizle dalga geçiyor artık. Yöneticileri bilmiyorum ama bu taraftar kendi şehrinde sokağa çıkmaya utanır oldu. Futbolcular deseniz birkaçı haricinde hiç birinin umru değil. Maçlardaki ne olursa olsun havası, direnç göstermeme, ikili mücadelelerden kaçma ile tam bir küme düşme adayıyız. Bu saatten sonra hiçbir aşı tutmaz yapılacak hamleler sadece kesinleşmiş sonu geciktirir. Artık radikal ve cesur kararlar alarak kan değişimi yapmanın zamanı. Artık yetersiz futbolcuları göndermenin zamanı Şüphesiz ki istifa etmek de bir hizmettir. Başka Bursaspor Yok !

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

SON HABERLER
Kubilay'dan Rize'ye ret!Çaykur Rizespor'un transfer teklifini geri çeviren Kubilay Kanatsızkuş, "Bu zor zamanda takımımızı yalnız bırakmam mümkün değil" diye konuştu.
Josue yüksekten uçtuBursaspor'un transfer teklifinde bulunduğu eski futbolcusu Josue yüksekten uçtu.
Vakıfköy'de yeni oyun kuralları tanıtıldıBursaspor Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde dün antrenör ve oyunculara yeni sezon oyun kurallarıyla ilgili eğitim verildi.