Malakçı'ya para yok!

19 Nisan 2017 07:55

Alacağını ödemeyeceğim çünkü param yok. Gelir kulüpten ne icra etmek istiyorsa alır” diye konuştu.

KENDİ ALANINDA REKORA KOŞUYOR

Futbolcu ödemeleriyle ilgili dün başkan 200 bin Euro’luk bir katkı daha yapıp cebinden çıkan parayı 4.7 milyon Euro’ya yükseltmiş… Bakalım, 5 milyon Euro’yu ne zaman bulacak? Şaka maka, başkan kendi alanında rekora koşuyor…

ÖDEMEYECEĞİM ÇÜNKÜ…

Bir önceki yönetimden Osman Malakçı’nın 350 bin liralık alacağı için icra takibi başlatmasına yönetim bir hayli bozulmuş… Başkan Ali Ay, “Biz kendisinden 8. aya kadar süre istedik… Demek ki kabul etmemiş. Alacağını ödemeyeceğim çünkü param yok. Gelir kulüpten ne icra etmek istiyorsa alır” diye konuştu.

Kaynak: Olay / Orhan GÜNEY

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (5)

Yorum Ekle

bursaspor

19 Nisan 2017 22:47
Sen malakcinin avukatimisin ki karisiyon şuan asli olan Bursaspor ben başkan olsam hic bir yöneticinin parasini odemem bugüne kadar yediklerine saysinlar

Ömer

20 Nisan 2017 12:57
Malakmıdır ne karın ağrısıdır. Gitsin Bölükbaşı ndan tahsil etsin Bursaspor'un paraları onda

cengiz

20 Nisan 2017 14:46
PBM yı haciz etmesinler :)

Yeşil Timsah

20 Nisan 2017 08:34
ComandantErgic Belli ki Malakçının İnternet Maşası Sensin Ya da Belli Olmaz Belki Malakçının Kendisisindir. Kaldı Ki Parayı Bağışlayacak Mısın Dediğin Adam Klübe İlk Geldiğinde Hesabında ki Milyonları Bloke Ettirip Kredi Çekip Klübün Kasasına Kondu. Daha sonra Banka İle Yaptığı Anlaşmada Çektiği 1 TL klübe Gittiği Kayıtlarda Kendi Adından Bağış Yapıldığı Anlaşılırsa Hesabında Ki Blokeli Para Kuş Olup Uçmasına Göz Yumdu. Evet Belki Yönetiminde ki Bir Kaç Adam İşe Yaramaz Ama Emin Ol Dönüpte Parasını İstemez Malakçı veya Maşası..

Malak

20 Nisan 2017 08:25
Hibe etsin dimi başkan senin de verdiğin paraları hibe edeceksen bunu söylemeye hakkın var hibe et başkan

comandantErgic

19 Nisan 2017 20:02
malakçı dediği adam bölükbaşı yönetiminden kalma. belli ki parasını 2 yıldır alamıyor. 2 yılda 200 bin euro ödeyemeyen kulüp parasını isteyeni de ifşa ediyor. sonra vay hain kulübü icraya vermiş vay şerefsiz falan diye konuşuluyor. sayın başkan ali ay sen o koltuktan insen verdiğin parayı bağışlayacak mısın kulübe? senden sonra gelen de seni ifşa edecek böyle. bu iş çığırından çıktı artık. kuyruğunda dolaştığımız siyasiler de kurtaramaz artık bizi. yakında dünyanın en heyecan verici 10 gecekondu stadyumundan birisini alt liglerdeki takımlar da görecek.
İlginizi Çekebilir
Güray elden kaçtı !Bursaspor’un gündeminde olan Güray Vural Akhisarspor ile sözleşme imzaladı.
Vieux Sane kabusu geri geliyor!Bursaspor'un geçtiğimiz sezon Fransız ekibi Auxserre'de kiralık olarak forma giyen oyuncusu Vieux Sane geri dönüyor.
Başkan Aktaş'tan müjde!AS TV ekranlarında 24 Haziran seçimi ve kent yatırımları ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Başkan Alinur Aktaş, Atatürk Stadı'nın Millet Bahçesi'ne dönüştürülmesi için çalışmaların başladığını, içinde bir de Millet Kıraathanesi olacağını söyledi.