Mbokani'yi ben istemedim

14 Eylül 2018 08:49

Bursaspor Başkanı Ali Ay, transfer döneminde gündeme gelen bazı oyuncular hakkında da bilgi verdi.

Ali Ay, süpriz bir şekilde gündeme gelen ve apar topar sözleşme imzalanan Allano Lima'yı teknik direktör Samet Aybaba'nın istediğini söyledi. Ali Ay ayrıca istedikleri bazı oyuncuları alamadıkları da kaydetti. Bursaspor Başkanı Ali Ay, "Scout departmanındaki arkadaşlar bir liste yaptı, Hocamız da listesini verdi. Doumbia üzerinde çok durduk. Sonra Mbokani gündeme geldi. Ben Mbokani'ye sıcak bakmadım. Çünkü dizinde sakatlık vardı" dedi.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

HOCA

14 Eylül 2018 14:16
SCOUT DEPARTMANINDAKİLERİN LİSTESİ ALINMAYACAKSA NİYE ÇALIŞIYORLAR? KURUMSAL KLÜPLERDE SCOUT KADRO MÜHENDİSLİĞİ DE YAPAR, TD SADECE OYNATIR. İPLERİ SAMETE VERİRSEK MENAJER İŞLERİYLE BATARIZ

İsmail

14 Eylül 2018 23:59
Scoutlar sahtekar menajerler ile ortak değiller mi sanki?
İlginizi Çekebilir
"Ücretimde indirime gideyim"Samet Aybaba'nın 'oynatmam' dediği Jires Kembo'dan beklenmedik bir hamle geldi. Senegalli futbolcu menajeri aracılığıyla yönetime, 'Siz beni oynatın ben de ücretimde indirime gideyim' dedi.
Sürpriz gelişme. Talibi çıktı!Maddi sıkıntılarla boğuşan Bursaspor'da elde bulunan iki arsa kısa vadeli çözüm olarak kabul ediliyor.
Kayıp daha fazlaBursaspor, Spor Toto Süper Lig'de 12 hafta sonunda, Türkiye Futbol Federasyonu'nun vermiş olduğu galibiyet primleriyle 14 milyon 300 bin TL gelir elde etti.