Mentora Dil Okulları ile protokol imzalandı

15 Ocak 2018 17:17

Kulübümüz altyapı antrenörlerinin yabancı dil eğitimi sponsorluğunu üstlenen Mentora Dil Okulları ile iş birliği anlaşması imzaladı.

Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Gençlik Geliştirme Kurulu üyelerimizden İlyas Acar ile Tahir Baştaymaz, Gençlik Geliştirme Kurulu Eğitim Direktörümüz Faruk Korkmaz'ın yanı sıra Bahçeşehir Üniversitesi Mentora Dil Okulları çalışanları da katıldı.

Gençlik Geliştirme Kurulu Üyesi İlyas Acar :
“Gençlik Geliştirme Kurulumuzun misyonlarından biri eğiticilerin eğitilmesi ile ilgili çalışmalar yapmaktı. Profesyonellerimizin çalışmaları sonucunda çok değerli Mentora Dil Okullarıyla bugün antrenörlerimizin eğitimi ile ilgili anlaşma imzalıyoruz. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyor ve devamını diliyorum.”


Gençlik Geliştirme Kurulu Üyesi  Tahir Baştaymaz:“Bu anlaşmanın bize kazandıracağı çok fazla değer var. İçinde bulunduğumuz çağ, iletişim çağı. Küresel çağda yabancı dil iletişimi çok önemli. Hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde Mentora Dil Okulları ile yaptığımız anlaşma bizim için çok faydalı olacak.”


Mentora Dil Okulları Kurucu Üyesi  Emel Özmal: “Bursaspor Türkiye’deki spor camiasında çok önemli bir yer teşkil ediyor. Bursaspor'un her daim yanındayız. Bizler eğitim temsilcileriyiz ancak eğitim ve spor birbirinden ayrı düşünülemez. Sporun olduğu her yerde eğitim bir bütündür. Bizler de Bursaspor'un arkasında durmaktan dolayı çok gururluyuz. Bizlerle bu onuru paylaştıkları için herkese teşekkür ediyoruz.”


Gençlik Geliştirme Kurulu Eğitim Direktörümüz Faruk Korkmaz:“Bursaspor'un en büyük hedefimiz eğiticilerin eğitimidir. Yabancı dil eğitimi konusunda Mentora Dil Okulları’nın sponsorluğu bizi mutlu etti. Bu protokolün oluşmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Antrenörlerimizin bu eğitim ile birlikte donanımlarını arttıracağını düşünüyorum. Sonrasındaysa bu kazanımlarını altyapıdaki yetenekli oyunculara aktaracaklarına inanıyorum.”

 Kaynak:Bursaspor.org.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Dikkat çeken araştırma! Bursaspor'un başkan adayları hangi üye gruplarından oy alacak?Feedback Reporting Systems'den ses getirecek bir araştırma daha... Dört Başkan Adayı Ahmet Bozdemir, Hüseyin Akdemir, Lemi Keskin ve Ali Ay'ın bugüne kadar hangi üye gruplarından oy aldığı belirlendi.
Yalçın Cambaz: Yönetimler güvensizlik ve dedikodular ile uğraşmayacakDenetim Kurulu Adayı Av. Yalçın Cambaz merak edilenleri cevapladı.
Lemi Keskin: Cebimizden para koymayı vaat etmiyoruzBursaspor Başkan Adayı Lemi Keskin ve listesinde yer alan Av.Turgut Özkan, Bursa Haber Gazetesi’nde ne amaçla yola çıktıklarını, projelerini ve seçilmeleri halinde hayata geçirecekleri acil eylem planlarını anlattılar.