Mestan kolları sıvadı

12 Haziran 2019 07:34

Şamil Çinaz'la temas kuran Mesut Mestan'ın teknik direktör adayları arasında Ertuğrul Sağlam, Mehmet Altıparmak, Yalcın Koşukavak, Mustafa Er ve İsmail Ertekin var. 

Olağanüstü Genel Kurul öncesi Bursaspor'un tek başkan adayı olan Mesut Mestan kolları sıvadı. Transfer tahtasını açtırması için önemli bir paraya ihtiyacı olan Mestan'ın kaynak için görüşmelere başladığı belirtildi. Mesut Mestan'ın Süper Lig'e çıkabilecek kadro için de temaslara start verdiği ifade edildi. Özellikle teknik direktör konusunda atacağı adımlar merakla beklenen Mestan'ın listesinde Ertuğrul Sağlam, Mehmet Altıparmak, Yalcın Koşukavak, Mustafa Er ve İsmail Ertekin gibi isimlerin olduğu belirtiliyor. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Tulipan

12 Haziran 2019 09:47
Teknik Adam Olarak Mutlaka PTT 1. Lig Tecrübesi olan bir isim olmalı Benim Adayım Mehmet Altıparmak

Fatih

12 Haziran 2019 07:47
Sağlam bizden sonra hiçbir klüpte dikiş tutturamadı, bunda en büyük sebep herkesi ben bilirim diyip kendini geliştirmemeli ve o büyük egosu, eğri oturup doğru konuşalım. İsmail Ertekin bence yeterli değil, Yalçın Hoca İstanbulsporla iyi bir çıkış yakalamıştı. Mustafa Er camianın tanıdığı bir isim ama bu lif çok farklı. Sağlam isim olarak önde olsa ben bu sene ve gelecek seneleri beraber düşünüp Mustafa Er de karar kılınması gerektiğini düşünüyorum. Yanında Batallada olursa çok şahane olur

Menfaatsiz Bursasporlu

12 Haziran 2019 18:43
Ismail Ertekin dışında takım kurup yönetecek kalibrede değil bu listedekiler
İlginizi Çekebilir
Fikir alışverişinde bulundularBaşkan Mestan, Vali Canpolat'la biraraya gelerek yardım kampanyası hakkında görüşme yaptı. 
Kulüp stadyuma taşınabilir!Başkan Mesut Mestan, flaş kararlardan birine imza atmaya hazırlanıyor. 
Mesut Mestan kaynak arıyorBursaspor'da kulübe çektikleri ihtarname nedeniyle alacaklarını tahsil etme yolunu seçen 3 futbolcu için süre bugün dolacak.