Mesut Bakkal: Korkulacak bir şey yok

23 Nisan 2019 08:28

Maçlarda 115 km koşuyor takım. Bu muhteşem bir rakam' diyen Mesut Bakkal, 'Hem bizim hem takımın hem taraftarın enerjisi yüksek olursa, Bursaspor bulunduğu yerden çok kolay bir şekilde üste doğru ilerleyecektir' şeklinde konuştu.

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, dünkü idman öncesi olumlu mesajlar verdi.

Basın mensupları ile kısa süreli sohbet toplantısı yapan tecrübeli teknik adam ''Futbolcuların durumu, performansı, isteği oldukça iyi. Beklediğimden fazlasıyla pozitif enerji veriyorlar. Ben pozitif enerjisi olmayan bir yerde çalışmak zaten istemem. Ama bu grup mükemmel.' diye konuştu. 

ÜSTTE DOĞRU ÇIKARIZ

Her geçen gün daha iyi duruma geldiklerinin altını çizen Mesut Hoca 'En önemlisi oyuncularımız istiyor. Bunu bana gösteriyorlar. Maçlarda 115 km koşuyorlar. Bu muhteşem bir rakam arkadaşlar. Böyle olursa zaten korkulacak bir şey olmaz. Hem bizim hem takımın hem taraftarın enerjisi yüksek olursa, Bursaspor bulunduğu yerden çok kolay bir şekilde üste doğru ilerleyecektir.'dedi.

Kaynak : Olay 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

erkan k

24 Nisan 2019 02:20
tamam

Volerdam

23 Nisan 2019 19:44
Hoca ligin en az galibiyet alan takımıyız, bizden daha az gol atanda yok. Bu takımın ligde kalabilmesi için son 5 hafta en az 3 galibiyet almalıyız koca 29 haftada 5 galibiyet almışız.

ED

23 Nisan 2019 13:13
Hocam haticeye değil neticeye bakalım artık kazanmamız lazım

İbadem

23 Nisan 2019 09:20
Artik bu kadar laf degil,iş ve icraat gorelim lutfen ....
İlginizi Çekebilir
1 değil 2 değil 3 değil! Bu kadar fırsat nasıl kaçar?Bursaspor'un bu sezon eline öyle şanslar geçti ki, hiçbirini kullanmayı başaramadı
Kara lekeGöztepe karşısında alınan beraberlik Bursasporlu taraftarları derinden sarstı.
Göztepe'den Bursa açıklaması Göztepe, tüm Bursa'ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.