Mustafa Er ve Ilgaz Çınar'ın görevleri açıkladı

31 Mayıs 2018 00:40

Bursasporumuz'da görev dağılımı açıklandı

Kulübümüz yeni sezon yapılanmasında Futbol A Takım transfer planlaması, altyapı organizasyonu, Oyuncu izleme (scout) ve geliştirme süreçlerini de kapsayan “Futbol Direktörlüğü” görevine Mustafa Er getirilmiştir.

Ayrıca planlama dahilinde oyuncu izleme (scout) departmanımızın başında ise Ilgaz Çınar yer alacaktır. Er ve Çınar’a yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Kaynak Bursaspor.org.tr 

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Andrei

31 Mayıs 2018 00:45
Mustafa Er durma kardeşim yolun bahtın açık olsun

Sencay_16

31 Mayıs 2018 00:47
Yani mustafa er kızağa cekildi hemde sportif direktör olayi yalan oldu bravo ali ay yazıklar olsun

Mali

31 Mayıs 2018 01:59
Kisacasi Mustafa Er futbol subesinden sorumlu yonetici olmus. Tabi Turk kuluplerinde bu yonetici teknik direktorun isine karismaz, transferleri de ona yaptirir. Ilgaz Cinar da PES, FIFA ve Iddaa tecrubesiyle Youtube'tan oyuncu izleme ekibinin basina getirilmis. Ortadogu'da kurumsal futbol boyle oluyor.

hrryt

31 Mayıs 2018 01:57
yani bu takım en sancılı zamanlarında cesaretle hocası olmuş 112 mustafa er kullanıldı.gecmişte bizi 13. yapıp bırakan aybaba getirildi ali ayda iki senedir dibe oynatmasının tesadüf olmadığını gosterdi.

Gol

31 Mayıs 2018 09:28
Ali ay ilk gunden hatalara basladi Mustafs Er in yeri yesil sahada olmaliydi ven olsam istifa eder pro lisans icin ugrasir 2.ligde bir takimda kendimi ispatlardim Ali AY IS TI FAAAAA

çanakkaleli

31 Mayıs 2018 05:00
saha içindeki tek isim samet aybaba olacak. Ancak saha dışında sözü ne ılgaz çınara ne de mustafa hocamıza geçecek o yüzden müsterih olun. Bursaspor Mustafa hocayla iyi oyuncular bulacaktır.
İlginizi Çekebilir
"Gerekirse iptal için yargıya gideriz!"Denetim Kurulu Başkan Adayı Tayfur Serdar Güllülü’ye Kongrede açıklamalarda bulunan Mesut Mestan’ın sözleri üzerine düşüncelerini sorduk.
Bursaspor Süper Lig'e çıkacakDivan Kurulu'nu ziyaret eden başkan adayı Mesut Mestan, açık ve net konuştu
Bursaspor'da üyelere büyük kolaylıkBursaspor'da genel kurul üyelerine yıllık aidatlarını ödemeleri için büyük kolaylık getirildi.