Müze olacak

06 Aralık 2018 07:01

Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.

 

Mesela, Samet Hoca tesisi gezerken, eski bir otobüs gördü ve “Bunu kaldıralım, kötü duruyor” dedi. Ümit Şengül de, “Hocam, bu otobüsün anısı var. Bursaspor’un en eski aracı... İntertoto Kupası oyuncularını taşıdı. Daha da eski olan futbolcuları da. Özlüce’ye gönderip, içini müzeye çevirmek istiyoruz” diye cevap verdi... Aybaba da, “O zaman olur. Bütün koltuklara, oyuncuların fotoğraflara konulabilir” şeklinde onay verdi. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Süper Olur

06 Aralık 2018 15:05
Çok yerinde bir karar. Bu otobüs Sedat 3'leri, Bahtiyar'ları Nezihi'leri de taşıdı. 1970'lerden kalma. Samet Hocanın dediği gibi yapılırsa çok güzel bir yaklaşım olur. Geçmişimize sahip çıkmanın sembolü olur.

İLHAN

07 Aralık 2018 02:02
BU OTOBÜSÜN NE OLACAĞINA HOCA DEĞİL YÖNETİM KARAR VERİR
İlginizi Çekebilir
Allano Lima'ya şok!Antalyaspor maçı sonrası hakem Fırat Aydınus'la alakalı sosyal medyada paylaşım yapan Bursasporlu futbolcu Allano Lima, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.
Samet Aybaba: Beklemiyorduk!Antalyaspor karşısında beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirten Samet Aybaba, "Göztepe'yi mağlup ederek bu mağlubiyeti telafi edeceğiz" dedi.
Tercihler önemli!Kardeşim bu takım oynuyor. İlk yarıdaki son 2 haftada da mağlup oluruz düşme hattına gireriz diyen herkese cevabını sahada verecektir.