Ne Ertuğrul'u ne Lato'yu! Asıl onu istiyorlar

23 Temmuz 2019 07:42

Göztepe'nin yeşil beyazlı takın savunmacılarına talip olduğu iddia edilmişti ancak hedefin Muhammed Şengezer olduğu ortaya çıktı. 

Bursaspor'da Mesut Mestan yönetimi, oyuncu satışından şuana kadar istediği elde edemedi. Sadece Stephane Badji ve Okan Kocuk'tan para kazanan yeşil beyazlı yönetimin, gözünü Ertuğrul Ersoy ve Umut Meraş ikilisine çevirirken, kaleci Muhammed Şengezer'in de talipleri artmaya başladı. Uzun süredir Başakşehir'in ilgilendiği genç kaleci için sürpriz bir takım ortaya çıktı. 

TAMER TUNA BASTIRIYOR

Ertuğrul Ersoy ve Latovlevici'ye talip olduğu iddia edilen Göztepe'nin Muhammed Şengezer'e gözünü diktiği iddia edildi. Teknik Direktör Tamer Tuna'nın 37 yaşındaki Beto'nun alternatifi olarak 21 yaşındaki kaleciyi düşündüğü ve bu konuda Başkan Mehmet Sepil'le görüştüğü ifade edildi. Bursaspor'la 2023 yılına kadar anlaşması bulunan Muhammed için Başkan Mesut Mestan'ın nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. 

SICAK BAKIYOR

Çünkü Mestan, Okan Kocuk'un Galatasaray'a gitmesinin ardından Muhammed'in takımda kalmasını istemişti. Bursaspor'dan yaklaşık 1 milyon TL alacağı bulunan Muhammed ise Spor Toto Süper Lig'den talipleri olduğu için ayrılmaya sıcak bakıyor. Geçen sezon Okan Kocuk'la dönüşümlü olarak kaleyi koruyan genç file bekçisine bir ara Paul Le Guen'in çalıştırdığı Le Havre kulübü de talipti.  

Kaynak: Olay

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

Mususi 16

23 Temmuz 2019 15:01
Geçensenede aynı şeyleri yazıyordunuz bjk,fener harunu değil muhammeti istiyor diye gördük haberlerinizin doğrulugunu sadece muhammet ve ertugrulun piyasasını yapma için bu haberler baska birsey değil.

Aytaç

26 Temmuz 2019 00:06
Arkadaşlar biz, Göztepeliler Bursa'yı ve Bursaspor 'u dostumuz biliriz. Bir defa bile burada yazan haberler ile ilgili birşey duymadım İzmir'de. Ayrıca herhangi birisine talipte olabiliriz. "Aç Göztepe" yazan kardeşim. Göztepe bu ligde borcu olmayan neredeyse tek takım. Sizin yaşadığınız bu sıkıntılı günlerin bin beterini yaşadık biz. Sizi bizden daha iyi kimse anlayamaz. Allah yardımcınız olsun. En kısa zamanda atlatıp, süper ligde yanyana oluruz inşallah. Dostluğu bilmeyen kardeşlerimize de dost elimiz uzanır her zaman.

Sedo63

23 Temmuz 2019 19:25
Göztepe aç neyle para ödeyecekler

MURAT BALCIOĞLU

23 Temmuz 2019 21:38
Bence bu takımdaki en iyi futbolcu Muhammed,tekrar bir üst lige dönmek istiyorsak onu göndermeleri hata olur.

Çorbasavar

23 Temmuz 2019 15:47
goztepe çok yüksekten uçuyor geldikleri yeri unutmuş bunlar zaten mikail denen lavuğu satın aldınız simdi ölüden mamiyi mi almaya çalışıyonuz
İlginizi Çekebilir
Muhammed ne olacak?Genç file bekçisinde yaşanan belirsizlik can sıkmaya başladı. Başakşehir ise bu transfer için bastırıyor.
Hoca çok istiyor!Teknik Direktör Yalçın Koşukavak'ın özellikle Recep Aydın transferini çok istediği belirtildi.
Özlüce'de tek başına çalışıyorEl sıkışılan tecrübeli savunmacı, tek başına antrenmanlara devam ediyor.