Okan Kocuk: Taraftarlardan özür diliyoruz

13 Nisan 2019 07:26

Bursaspor'un başarılı kalecisi Okan Kocuk, 1-0 mağlup oldukları Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Taraftarlardan özür dileyen Kocuk, ''Çok mücadele ettik. Hoca değişimiyle iyi bir hava yakaladık. Kazanmayı isteyen karakterli bir ekip vardı ama olmadı.'' diye konuştu.

Trabzonspor maçında Sosa'nın penaltısında kalesini gole kapatan fakat takımını 1-0'lık mağlubiyetten kurtaramayan Bursaspor'un başarılı kalecisi Okan Kocuk, 90 dakikanın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"Taraftarlardan özür diliyoruz'' diyerek sözlerine başlayan Okan, ''Çok mücadele ettik. Hoca değişimiyle iyi bir hava yakaladık. Kazanmayı isteyen karakterli bir ekip vardı ama olmadı. Önümüzde 6 maç var. Kazanarak Bursaspor'u buradan kurtaracağız. Taraftarlara söz veriyorum, kurtaracağız." diye konuştu.

Penaltıyla ilgili konuşan Okan, "Maçtan önce penaltılar üzerine analiz yapıyoruz. Abdullah Hoca penaltıcıları gösterdi. Orayı hissettim ve kurtardım." dedi ve sözlerini noktaladı.

Kaynak:Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Selçuk

13 Nisan 2019 23:18
Özür dilemeyin galip gelin.2 top geliyor biri gol.

İlhan Marsel

13 Nisan 2019 12:47
Bizde sana afiyet olsun diyoruz Okan koçuk. Sakın ha sözleşmeni uzatmayı düşünme de bir kaç yıl daha harika gollerini seyretmek zorunda kalmayalım.

Cccburssporccc

13 Nisan 2019 09:11
Koçum akşam şansa bir penaltı kurtardın. Hemen havalara girme. 10 tane penaltıda kurtarsan kaleci falan değilsin. Seneye ilk gönderileceklerdensin
İlginizi Çekebilir
'1 deplasman masrafı benden'Bursaspor'un eski yönetim kurulu üyesi Hakan Dinçtürk de yaptığı konuşmada, yeni sezonda 1 deplasmanın masrafını üstleneceğini söyledi.
İmza aşamasına getirdiğimiz oyuncular ve teknik direktörler varBursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan
Bursaspor şirketleşmek zorundaÖztürk Yazıcı'nın kongre konuşması