Onlarla gurur duydum!

13 Kasım 2017 08:44

Paul Le Guen, milli takıma giden oyunlarla alakalı memnuniyetini dile getirdi.

Son dönemde Bursaspor'dan milli takımlara birçok oyuncu gitmesini de değerlendiren deneyimli teknik adam şöyle konuştu: “Ben oyuncularımın milli takıma gitmesinden mutluluk duyarım. Onlar mutlu olsunlar isterim. Çünkü milli takıma giden oyuncu takımına geri geldiği vakit mutlu olur. Gurur duyuyorum onlarla. Her ne kadar tam kadro çalışamasakta, taktik antrenman yapamasakta milli takıma gitmeleri beni her zaman mutlu etmiştir. Bugün böyle bir durum yaşıyorum. İnanıyorum ki, ilerleyen süreçte milli takıma gidecek isimler daha da artacaktır.”

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Tosun

13 Kasım 2017 10:40
Sezon sonunu beklemeyin uzatın şu adamın sözleşmesini, böylesini kolay bulamazsınız

ORTABAĞLAR

13 Kasım 2017 08:59
Hoca seni bu yönetim getirmemiştir Biz allah'a inanırız seni allah gönderdi çok şükür

cengiz han

13 Kasım 2017 20:33
emre taşdemiri senelerdir hiç bi teknik adam MilliTakım seviyesine çıkaramadı. inanıyorum ki Le Guenle birlikte o çıtayı aşacak.zira Takımımıza bakıyorum.Aziz,Barış üstüne koyarak gidiyor. kanatlardaki adamları daha kollektif kullanabiliyor.
İlginizi Çekebilir
1963 tribünü geliyor Bursaspor yönetimi kombine biletlerle ilgili fiyat çalışmasını yaparken, kapalı tribünde oluşturulacak 1963 Tribünü için çalışmalarını son aşamaya getirdi.
Harun'a teklif gelmediBursa Hakimiyet'e konuşan milli kalecinin menajeri Ömer Koray Uzun, kendilerine gelen bir teklifin olmadığını, Harun için sözün Bursaspor'da olduğunu söyledi.
Kulüp taşınmıyorBursaspor yönetimi Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde bulunan idari ofislerin Büyükşehir Belediye Stadyumu'na taşınması işlemini durdurdu.