Onun ilgisi yok

13 Eylül 2018 04:38

Ali Koç, sezonun ilk maçından sonra çok konuşulan açıklamayla çarpıcı bir yorum yaptı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında oynanan Bursaspor maçından sonra yeşil beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama hakkında konuştu. Koç, 'Bursaspor Başkanı Ali Ay ile konuştum maç günü.

Kapıya kadar kendisini de geçirdim. Bana bir video gösterdi, ben de Devletin polisi, kaymakamı burada, bizle ilgisi yok- dedim. O paylaşılan yazının da Ali Ay ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Kulüp içindeki kraldan çok kralcılar yazmıştır' ifadelerini kullandı.

Kaynak:Olay

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

timuçin

13 Eylül 2018 08:05
doğru söylemiş

Yağlı Değnek

13 Eylül 2018 18:52
Kraldan çok kralcı olan Suat Paçacı be ya. O yazıyor bütün bu açıklamaları. Ondan sora kulübe para cezası geliyor. Cezayı da Suat yerine kulüp ödüyor. Kafasına göre açıklama yayınlayıp sonra yemiyor, hemen siliyor. Bakınız o Fener maçında yediği halt. Ali Ay Ali Koç'a canlı yayında teşekkür ettiği dakkalada Suat kulübün resmi sitesinden Fener'i bombalamaya kalkıyor.

Davutdede

13 Eylül 2018 06:57
Parazitbahçe. Adalet kraldan çok kralcı külüb.

Kaos

13 Eylül 2018 20:54
Bırak şimdi tıraşı ali koç efendi aynısı sizin taraftarınıza yapılsa devletin polisine demediğin kalmazdı. Biz her deplasman bu muameleyi görüyoruz. Yazanın da eline sağlık keşke delikanlı gibi arkasında dursaydınız
İlginizi Çekebilir
"Ücretimde indirime gideyim"Samet Aybaba'nın 'oynatmam' dediği Jires Kembo'dan beklenmedik bir hamle geldi. Senegalli futbolcu menajeri aracılığıyla yönetime, 'Siz beni oynatın ben de ücretimde indirime gideyim' dedi.
Sürpriz gelişme. Talibi çıktı!Maddi sıkıntılarla boğuşan Bursaspor'da elde bulunan iki arsa kısa vadeli çözüm olarak kabul ediliyor.
Kayıp daha fazlaBursaspor, Spor Toto Süper Lig'de 12 hafta sonunda, Türkiye Futbol Federasyonu'nun vermiş olduğu galibiyet primleriyle 14 milyon 300 bin TL gelir elde etti.