Onur Marketler Zincirinden kulübümüze ziyaret

09 Temmuz 2019 07:41

"Alışverişte Onur sözü" sloganı ile Bursamız'da perakende sektöründe hizmet veren Onur Market kulübümüzü ziyaret etti.

Bursaspor kulübü ile ilerleyen süreçte yeni projeler geliştirmek istediklerini belirten Onur Market üst düzey yöneticileri ilk etapta bin adet forma alarak destek oldular.

Onur Market Bursa Bölge Genel Koordinatörü Murad Yavuz GÖK görüşmede yeni başkanımız Mesut Mestan'a ve yönetim kuruluna da başarı dileklerini iletti.

Kaynak: www.bursaspor.org.tr

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ortabağlar

09 Temmuz 2019 11:34
Sev sevme, beğen beğenme Yiğidi vur hakkını yeme Onur marketi alkışlıyorum bursadan değiller ama bursalidan daha fazla takımın yanindalar bu senede stadyuma reklam verir umarım

erman

09 Temmuz 2019 14:42
Onur market bir İstanbul firması olmasına rağmen Bursaspor'a güzel destekler veriyor. Diğer firmalara örnek olması dileğiyle( özellikle bursa merkezli)

Sedo63

09 Temmuz 2019 09:35
Helal olsun destek verenlere onur market iki senedir destek oluyor öbürleri tırt bizde nereden alışveriş yapacağımızı biliyoruz onurdan

Erkan k

09 Temmuz 2019 10:35
Helal olsun adamlara

asd

09 Temmuz 2019 16:15
her ne kadar işçilerinle davalık olsan da seviyoruz sizi onur market :)
İlginizi Çekebilir
Umut ve Ertuğrul'u istedilerBursaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında transferde gündemdeydi.
Tahkimden kötü haber!Bursaspor Kulübü, alacaklı için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuran Bogdan Stancu için karşı bir atak yapmıştı. Rumen futbolcunun sözleşmesini tek taraflı feshettiği yönünde Tahkim'e başvuran yeşil beyazlı yönetim, istediğini alamadı.
Yine icra yine icra!Mesut Mestan yönetimi Fenerbahçe karşılaşmanın olduğu gün yine bir icra şoku yaşadı. 'Fanatic Tour' şirketi 150 bin TL'lik alacağı için avukatlarını gönderdi ancak el konulacak mal olmadığı için memurlar tesisten boş ayrıldı.