Otobüs nihayet alınabildi!

20 Temmuz 2019 05:08

Bursaspor yönetimi, Furkan Özçal'ın avukatıyla anlaşarak hacizi kaldırdı.

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan ve yönetimi eski Başkan Ali Ay yönetiminde icraya giden otobüsü kurtardı. Ali Ay döneminde transfer edilen Furkan Özçal'ın haciz koydurduğu takım otobüsü avukatlarlarla yapılan anlaşmaların ardından 2 ay sonra yeniden kulübe getirildi. Mesut Mestan başkanlığındaki yönetimin 50 bin Euro tutan haciz bedelini ödeyerek, takım otobüsüyle birlikte haciz edilen elektronik eşyaları da geri aldığı öğrenildi.

Otobüsle gittiler

Bursaspor A Takımı dün Fenerbahçe ile Can Bartu Tesisleri'nde oynanan hazırlık maçına da bu otobüsle gitti. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nden kafileyi Başkan Mesut Mestan ve yönetim kurulu üyeleri uğurladı. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi‘nin (DOSAB) 16 Mayıs 2010'da elde edilen şampiyonluktan sonra yeşil beyazlı kulübe törenle teslim ettiği takım otobüsü hacizden kurtulmuş oldu.

Kaynak: Olay

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

bulentny

20 Temmuz 2019 14:22
yani demek oluyorki,oyuncu satilinca para gelip ve bu para ile otobus geri aliniyor,peki bu para nerden geldi, okanin satisindan gelen para.peki sayin yonetim,eeee sizde para pul yoksa neden burdasiniz.gercektende isimiz cok zor bu sene,Allah bize sabir versin.

Sedo63

20 Temmuz 2019 09:06
Bu otobüsü basket a ş nin üzerine yapsınlar haciz edilemez

Yatarum

20 Temmuz 2019 07:54
Aferin len Furkan, öyle ya da böyle paranı aldın ya, helal olsun. Ama seni transfer edenlere de sana verilen her kuruş haram olsun.

Ugur 16

20 Temmuz 2019 12:12
Okan 450 bim euro 50 si gitti daha 400 var umut ertuğrul 2.6 ya satsak tahta açılır Muhammed ide satıp teansfer yaparız başkanlık ne zormuş
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da transfer tahtası açıldı!Umut Meraş'ın satışından gelen para ile Bogdan Stancu ve Grozav'a borcunu ödeyen Bursaspor transfer tahtasını açtı. Yeşil Beyazlılar, Anıl Karaer, Selçuk Şahin, Recep Aydın, Cüneyt Köz, Onurcan Piri, Josue, Nakoulma ve Kweuke ile sözleşme imzalayacak.
Çok şükür kurtulduk!Transfer tahtasını açmak için en problemli dosyaların başında olan Rumen futbolcuya alacakları önceki gece ödendi. Şimdi sırada 294 bin Euro alacağı bulunan Grozav var. 
Kayseri'yi tercih etti!Kayserispor, Bursaspor'un transfer litresinde yer alan Ozornwafor'u 1 yıllığına kiraladı.