Özdilek'ten Bursaspor'a şok cevap!

09 Ağustos 2018 15:18

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde Erikli ile forma reklam sponsorluğu için gerçekleştirilen toplantıda ilginç bir bilgi verildi.

Bir basın mensubunun “Son günlerde önemli markalarla işbirliği yapılıyor. Bursa’da Erikli gibi büyük ölçekli çok fazla firma var. Özdilek, Marmarabirlik, Uludağ gibi… Onlarla işbirliği yapılacak mı? Ya da görüşmeler ne aşamada?” şeklindeki sorusuna Sosyal Yapılanma, Sponsorluk ve Reklamdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özselek, “Özdilek ile görüşmelerimizi sona erdirdik. Kendileri bize destek veremeyeceğini söyledi. Sütaş tarafı ile görüşmelerimiz sürüyor. Önümüzdeki hafta sunum yapacağız. Marmarabirliktarafında da girişimleri başlattık. Bize geri dönüş yapmalarını bekliyoruz. Köfteci Yusuf ile iletişim kurmaya çalıştık. Hatta ortak dostlarımızı araya koyduk. Ama geri dönüş alamadık” yanıtını verdi.

Yorumlar (31) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

Abdullah

09 Ağustos 2018 15:32
Köfteci yusuf ,bursa halkı sayesinde zengin oldun sonrasında Türkiyeye yayıldın.Bursaspor a destek ol.

timsah1964

09 Ağustos 2018 15:32
Bizi tanımayanı bizde tanımayalım.Özdilek AVM lee gitmeyelim , mağaza ve marketlerinde alışveriş yapmalayalım.Bunu lafta değil gerçekte yapalım.Taraftar dernekleri ,Bursaspor bileşenleri ,Bursaspor sosyal medyası hep birlikte "BİZİ TANIMAYANI BİZDE TANIMIYORUZ" platformu oluşturalım.Haydi Bursasporum.com öncülük yapabilirsiniz.

NAT

09 Ağustos 2018 18:27
Köfteciye sıra gelene kadar Bursa’nın değerlerini tüketerek , çevreye zarar vererek çok yüksek kazanç sağlayan şirketlere yönelmek gerekiyor , mesela BURSA ÇİMENTO , BOSCH , RENAULT, DURMAZLAR , COŞKUNÖZ gibi ...

HOCA

09 Ağustos 2018 15:25
ÖZDİLEĞİN ETRAFINDAN ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE ÖZDİLEK VE BELEDİYE BİR KONUDA ANLAŞAMAMIŞLAR. BELEDİYE DE ÖZDİLEĞİ KAMUOYUNUN ÖNÜNE ATIYOR. AYNI SEKTÖRDE OLDUKLARINDAN DOLAYI ALİ AY BURSASPORU KULLANARAK BİR ÇOK KAZANÇ ELDE ETTİ. DUYUMLAR BÖYLE 2 TARAFTAN BAKMAK LAZIM.

kerem

09 Ağustos 2018 17:33
vermez tabi ali ay başta olunca verdikleri para da çar çur edilecek

Musti

09 Ağustos 2018 16:25
Hem takıma destek olmadı de Hemde haberin fotosunu Özdilek fotosu yap Admin iyimisin Reklam ediyorsun

yolcu

09 Ağustos 2018 15:37
kapının yanından gecmem bir bursasporlunun işi olmaz böyle yerde köftecide aynı iyi ki varsı sezer sezgin köftecinin babası

Mali

09 Ağustos 2018 16:00
Dilenci gibi her sene. Sen taraftarini stada cekemiyorsun sponsor bekliyorsun. Sirketlerin zerre sucu yok. Marka degeri yerlerde kulubun.

tXs16

09 Ağustos 2018 22:06
Eker süt ürünleri ile neden görüşme olmuyor ?? Şuanda Türkiye pazarında sütaştan daha fazla pazara sahip ve Bursa firması??

Mamadou

09 Ağustos 2018 16:38
Köfteci yusuf cimrilik konusunda küçük Emrahla yarışır... para isteyeyim derken borçlu çıkarız yemin ederim... Özdilek mi? onlar için içimden geçenleri yazsam RTÜK 10 gün kapatır

Emre16

09 Ağustos 2018 18:06
Başarısız bir yönetim var. Bu yönetim başarısızken kimseye neden destek vermiyorsun diyemez kimse. Ben bile kombine almadım neden alayım elin çöp topçularına para versinler diyemi birileri yönetici kisvesinde indraghandi yapsın diyemi. Klüp çiftliğe dönmüş kim destek verir

Junior

09 Ağustos 2018 19:15
Destek olalım da sacma sapan transfer yapsın.

NAT

09 Ağustos 2018 18:20
Sütaş ın Bugüne kadar Bursaspor a destek verdiğini duymadım , ancak reklam ve sponsorluk bütçesi açısından Bursaspor’a en uygun şirkettir. Sütaş on sahipleri Galatasaraylı oldukları için mi destek vermiyorlar???

asd

09 Ağustos 2018 18:41
kulübü bunlar yönetiyorsa 1 kuruşumu bile vermem.

YAŞLI KURT

10 Ağustos 2018 10:24
EKER...Stat İnşaat Halinde iken.(Henüz Kabasında iken) Loca Alan Firmadır.mağduriyetine Rağmen Gıkını Çıkarmamıştır.Farklı Bir İş ile ilgili Görüşme esnasında.Samimiyet kaynaklı Sohbet esnasında Belgeleri ile görülmüştür. NOT: EKER Firması ile.En Ufak Ticari v.s. Bir Bağım ve İlişkim Yoktur.. Bu Yüzden Ben Bursa da Doğma.Büyüme ve Yaşayan BURSASPOR Sevdalısı olarak Bu Firmayı TAKDİR Ediyorum.Allah (c.c.)İşlerini,Kazançlarını Artırsın.

Erol( Başkan)

10 Ağustos 2018 00:26
Özdilek bugün itibariyle bitmiştir bütün eş dost ve akrabalara duyurulur yok öyle Bursa mızda çöplenip başka yere yumurtlamak

ibo

09 Ağustos 2018 17:16
ismail Akkanat isimli arkadas, ne yazdigini sen kendin anladin mi aceba ?

Mafkees

11 Ağustos 2018 16:21
Kulübü iyi yönet, düzenli, güvenilir bir kurumsal yapıya kavuştur, sponsorla falan muhatap olma. Onlar gelsin sen içlerinden seçim yap!

sponsor sıkıntısı

11 Ağustos 2018 00:43
her sene aynı hikaye adeta bir dilenci gibi milletin koluna girip sponsor olun demek, daha doğrusu bize sponsor olmak zorundasınız demek bursaya hakarettir. bu krizde istanbul takımları bile sponsor sorunu yaşarken düşük ücretli sözleşmeler yaparken bursada üreticinin omuzlarına sorumluluk yüklemek olmaz. kaldı ki son yıllardaki piyasa değerimiz ortada. şu takımın kadro değeri, piyasa değeri ne ki sponsordan para istesin ancak düşük ücretli sözleşme yapılabilir.

Elmasbahçeli

09 Ağustos 2018 20:10
Bu markaların iletişim çalışmalarını kim yürütüyorsa tam bir andaval oldukları bir kez daha kanıtlanmıştır. Bunu bir Bursasporlu olarak değil, bu markaların çalışmayı anca rüyalarında görebileceği bir reklam ajansının çalışanı olarak söylüyorum. Markalar insan bünyesi ile aynı değer ile büyür. Geldiği yeri unutan marka, hedef kitlesinde aidiyet duygusu aramamalı. O kıçı kırık pr ajanslarına verdikleri parayı şömineye atıp yaksınlar bari zengin gözükürler, bi işe yarar.

uslu

09 Ağustos 2018 16:00
Hiç kimse ve kurum zorla yardım etme gibi bir duruma sokulmamalı.Fakat yaşamış olduğumuz şehrin sportif değeri olan Bursaspor gibi bir kuruma en azından bir vefa olarak destek olması beklenebilir.Sporu sevmek veya sevmemek,takımı yönetenleri beğenip beğenmemek bu durumu değiştirmemeli.Ayrıca destek olunması gerekiyorsa zor zamanlar en uygun zamandır.Başarı varken herkes zaten kuyruğa girer.Bu takım Bursaspor değil de Real Madrit olsaydı Özdilek kendisi giderdi reklam vermek için.Sırf birşeylere kızdığımız için güzel Bursa mızın tek takımı olan Bursaspor a köstek değil destek olmalıyız.Herkes gücü yettiğince.

antibizans

10 Ağustos 2018 15:14
NAT-Durmazlar'ı hariç tutun basket takımımızın komple sponsorluğunu yaptı

pmb

09 Ağustos 2018 18:05
Bu memleketin topragında zengin olup gerektiginde bu kulübe destek olmayan firmalar , şampiyon oldugumuzda kapımızda birikenlerden hiç bir farkı yoktur. Eşiniz dostunuz arkadasınız gitmeyin uyarın belki 3 az kazanır batmaz ama bu firmalar neden 3 az kazandım diye sorgulayacaktır. Bursasporlu bursaspora sahip cıksın.

Abc

09 Ağustos 2018 16:30
Taraftar platformları olarak ortak bildiri yayınlanıp bu şirketler söylenip ona gore taraftar olarak protesto olarak alışveriş yapmayalim. Böylece en azından karşılıklı olmuş olur. Onlar bu shri sallamiyorsa taraftar gücünü gorsunler.

Akın din

09 Ağustos 2018 15:59
Bursasporu tanımayanı bende tanımam özdilektende alış veriş yaparsam Allah canımı alsın bursadan para kazan bursaspora yok yok öyle bir dünya

turan

11 Ağustos 2018 16:57
bu ekonomik durumda birde boş yatırım kimse istemez

Sutas is yas

10 Ağustos 2018 03:51
Sutas'in sahibi gsli. Gsye bi faydasi olmadı bursaya mi olacak

Panayırlı

09 Ağustos 2018 23:41
kardeşim lafla peynir gemisi yürümüyor. 100 şirket belirleyip, en az birer milyon eurosuna çökmek lazım. karşılığında loca mı verilir, tesislere stadyuma reklam mı verilir bilemem. başka türlü iki yakamız bir araya gelmez, dikkat edin borç demiyorum bağış olacak. dernek olduğu için vergiden de düşerler, kimse hikaye anlatmasın her şeye kadir kent dinamikleri isterse bu iş olur. hedef en az 100 milyon euro bağış olmalı. köfteci yusuf gibilere ise pekala 5 milyon euro az bile gelir, ona buna para dağıtırken iyiydi.

AMO

09 Ağustos 2018 15:25
Kimseyi zorla sponsor yapamayız takımın başarısı ortada şu durumdaki twkıma kim sponsor olmak ister,şampiyonluk senesi gelen sponsorlukları hatırlıyorsunuzdur başarı varsa para da vardır.

NAT

09 Ağustos 2018 18:22
Köfteci Yusuf zaten Bursa’ya ucuz et yedirerek hizmet ediyor. Vatandaş Yusuf sayesinde et lokantasına gidiyor. Kar marjı düşük olduğu için reklam ve sponsorluk açısından bence uygun değil.

İsmail AKKANAT

09 Ağustos 2018 15:33
Özdilek ve Yusuf’un Bursaspor a destek olma mecburiyeti yok.. Buna Keza Bursasporluların tercih hakları var Kişisel olarak tercihlerimi oluşan duruma göre kullanacağım
İlginizi Çekebilir
1 değil 2 değil 3 değil! Bu kadar fırsat nasıl kaçar?Bursaspor'un bu sezon eline öyle şanslar geçti ki, hiçbirini kullanmayı başaramadı
Kara lekeGöztepe karşısında alınan beraberlik Bursasporlu taraftarları derinden sarstı.
Göztepe'den Bursa açıklaması Göztepe, tüm Bursa'ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.