Özlüce'ye yeni düzen

20 Şubat 2018 07:54

Başkan Ali Ay, yenilenen tüzükle birlikte zorunluluk haline gelen sportif direktörlük makamı için adaylarla kurduğu temasta son noktayı koymaya hazırlanıyor.

Göreve getirilecek sportif direktörün Galatasaray maçından sonra açıklanması planlanıyor.

KARAR AŞAMASINA GELDİ

Bursaspor'da ardı ardına gelen kötü sonuçlar üzerine Ali Ay yönetimi düğmeye basma kararı aldı. Başkan Ali Ay'ın bir süredir gizliden gizliye yürüttüğü çalışmalarla yönetim takımın başına sportif direktör getirecek. Ali Ay'ın yaklaşık bir buçuk aydır mesai harcadığı sportif direktör konusunda birçok isimle temas kurduğu öğrenilirken artık karar verme aşamasına geldiği öğrenildi. Başkan Ali Ay'ın özellikle Galatasaray maçının sonrasında takımın başına getireceği sportif direktörün ismini kamuoyuna duyurması bekleniyor.

ALİ AY ÖZEN GÖSTERİYOR


Tüzük kongresinde de karara bağlanan sportif direktör konusu Bursaspor'da artık bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Transfer politikasının belirlenmesi, teknik kadro ve futbolcuların yönetim ile arasındaki köprü vazifesinin üstlenilmesi gibi konular sportif direktörün sorumluluk alanına girecek. Bursaspor'da özellikle transferde yaşanan sıkıntı ve son dönemde teknik kadro içinde yaşanan problemler sportif direktör ihtiyacını daha da belirgin hale getirdi. Başkan Ali Ay sportif direktörün Bursa dışından olmasına özen gösteriyor.

Kaynak: Bursa Hakimiyet - Süha GÜRSOY

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ozi

20 Şubat 2018 11:21
özlücede bütün personelin hatta masörler hatta yöneticiler menajerlerde dahil hepsinin değişmesi lazım cadı kazanı olmıs durumda bir arkadasımın yakını calısıyor öyle böyle dedikodular dönmüyor

Mahmut

20 Şubat 2018 11:54
Başkanım teknik adamdan masöre genel müdürden dergi ve tv calışanlarına kadar artık tüm sülüklerden kurtulma zamanı geldi herkesi değiştir önü açılsın artık takımın

aziz

20 Şubat 2018 08:21
Insallah ima edildigi gibi Onder Ozendir !

Oktay

20 Şubat 2018 08:40
Hani Ivan Ergiç nooldu be ya. Koca bir yalan. Duyduğumuza göre bu basiretsiz yönetim Ergiç'e telefonla bile ulaşamamış. Zaten bu gevşek başkan TAyfur Korkut denen bacak kadaradamın 2 kere ayağına giiti almanya'da görüşüp takımın başına geçiremedi. Beğenmediğimiz Recep Bölükbaşı bile Şenol Güneş'i kolundan tuttu Bursaspor'a getirdi. Ve belkide yeniden Şenol Hocayı Türk futboluna armağan etti. Bak adam bugün Bayern Münihle oynuyor. Bi de bunların transferlerine bak. Sane, Jahoviç, Şehu mehu.

selim

20 Şubat 2018 23:40
ivin ergıc ömer erdogan gibi eskı emektarlarımızı görev verilirse klup ozaman düzelir

ulanyum

20 Şubat 2018 08:27
Sayın başkanım Türkiye'nin en iyi okey oyuncusu Ayhan Barışıcı'yı istiyoruz.
İlginizi Çekebilir
Saivet: Ofsayttayım zannettimMaçın 9'uncu dakikasında kaçırdığı pozisyonla ilgili konuşan Senegalli futbolcu, "Kaçırdığım golde ofsaytta olduğumu düşündüm. Çok daha iyi bir vuruş yapabilirdim. Normal şartlarda o pozisyonu gole çevirmem gerekiyordu" dedi. Saivet sezon sonu hedefini ise ilk 5 olarak dile getirdi.
Bu defa 2 iş bir aradaMustafa Tunçakın'ın köşe yazısı.
Umut Meraş: Sevindiğimiz nokta da varBursasporlu Umut Meraş Göztepe karşısında beraberlikle ayrıldıkları için üzgün olmalarına karşın sevindikleri noktaların da olduğunu söyledi.