Paul Le Guen geri adım atmıyor

18 Temmuz 2019 07:32

Başkan Mesut Mestan'ın 'Menajerleriz, avukatlarınızla konuşalım, orta yolu bulalım' mesajına karşı çıkan Fransız teknik adam, alacaklarının tamamını istiyor. 

Bursaspor'da transfer tahtasını açtırmak için çalışmalar devam ediyor. Mesut Mestan yönetimi, alacaklı isimlerle temas halinde. Bu konuda en çok sıkıntı çıkaran isimlerin başında ise Paul Le Guen geliyor. Fransız teknik adamın, yeşil beyazlı kulüpten 498 bin Euro alacağı bulunuyor. Önceki gün Başkan Mesut Mestan'ın 'Menajerleriz, avukatlarınızla konuşalım, orta yolu bulalım' mesajına Fransız teknik adam, kesinlikle karşı çıktı. 

YARDIMCILARININ DA VAR

Parasının tamamını isteyen Paul Le Guen'in yardımcılarınında Bursaspor'dan alacağı bulunuyor. Christian Mas ve Yves'inde 15'er bin Euro alacaklı olduğu belirtilirken, Başkan Mesut Mestan'ın Fransız teknik adamdan umudunu kestiği öğrenildi. Bu arada yine yüksek miktarda alacakları bulunan Bogdan Stancu ve Harun Tekin'le de görüşmeler devam ediyor. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

zeki

18 Temmuz 2019 11:43
kardesim geri adım atmıyosa ödüyceksin transfer tahtasını acamıyosan çık söyle açamıyom de bırak GİT 2.ali ay muhabbeti cekemeyiz

Yatarum

18 Temmuz 2019 08:43
Mesut Mestan biraz daha para edecek futbolcuları satamasın, zaten istifa eder.

Murat

18 Temmuz 2019 15:50
Harunuda anlamiyorum , sen bonservisinle gittin , neden o zamanki yonetim senin uzerinden para kazanirken onlara direnipte parani almadinda, simdi kulup iflas etmis , yeni yonetime ve dolayisiyla Bursaspora problem cikariyorsun.

Kerim

18 Temmuz 2019 09:42
Harun tekinle görüşme devammı ediyor? Para kazandırıp giden bir adam alacağnını nasıl ödemezsin sen ali ay?alacaklıların hiçbiri çekmez kardeşim davalarını ayrılış süreclerine bir göz atın.

sinan

18 Temmuz 2019 08:19
şerefsiz le guen takıma ne verdin ki ne istiyorsun?
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da transfer tahtası açıldı!Umut Meraş'ın satışından gelen para ile Bogdan Stancu ve Grozav'a borcunu ödeyen Bursaspor transfer tahtasını açtı. Yeşil Beyazlılar, Anıl Karaer, Selçuk Şahin, Recep Aydın, Cüneyt Köz, Onurcan Piri, Josue, Nakoulma ve Kweuke ile sözleşme imzalayacak.
Çok şükür kurtulduk!Transfer tahtasını açmak için en problemli dosyaların başında olan Rumen futbolcuya alacakları önceki gece ödendi. Şimdi sırada 294 bin Euro alacağı bulunan Grozav var. 
Kayseri'yi tercih etti!Kayserispor, Bursaspor'un transfer litresinde yer alan Ozornwafor'u 1 yıllığına kiraladı.