PFDK'dan şok cezalar gelebilir!

12 Haziran 2018 11:03

Şok cezalar kapıda...

Spor yazarı Atilla Türker sosyal medya hesabından menajerler ile usulsuz çalışan kulüplere yüksek cezalar verilebileceğini söyledi.

İşte Atilla Türker'in açıklamaları;

Futbol Federasyonu, aralarında Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın da bulunduğu 162 kulübü “menajerlik talimatına aykırı hareketler” doğrultusunda Disiplin Kurulu’na sevketti. Niye mi? Bu kulüpler genelde menajerlerle değil de simsarlarla çalıştığı için. Ağır cezalar gelebilir

Genelde Süper Lig takımlarıyla iş yapan 45 menajer de TFF Disiplin Kurulu’na gönderildi. Menajerlere verilebilecek olası cezalar şöyle: a) İhtar, b) 35 bin lira para cezası, c) Linsansın askıya alınması, d) Lisansın iptali.

*TFF’nin, cambaz menajerlerle atraksiyon yapan kulüplere verebileceği cezalar aynen şöyle: a) İhtar, b) Para cezası, c) Transfer yasağı, ç) Puan tenzili, d) Bir alt lige düşürme cezası.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

La Liga

12 Haziran 2018 14:16
Bu tüpçü en çok cezayı bize verir. Geçen babasının cenaze namazında hoca hakkınızı helal ettiniz mi diye soruyor, bunun hiç ağzı bile açılmıyor. Başbakan başsağlığı diliyor onunla gülerek konuşuyor. İnsan dikkat eder bütün TV kanalları seni çekiyor.Böyle adamdan benim Bursaspor için hiç umudum yok.

bursalı

12 Haziran 2018 13:54
federasyonun parası bitmiş para topluyor klüplerden seneye işimiz zor 2-3 katı cezalar alırız

Mrt

12 Haziran 2018 14:16
Güçlü kulüpler hariç transfer yasağı gelse zaten çok kulüp küme düşme tehlikesi yaşar

Yeterrrrrr

12 Haziran 2018 13:11
İstifa.

curva

13 Haziran 2018 00:33
Uefa'nın Finansal Fair Play kaideleri dahilinde çok yakında ligimizde hiçbir takım mahalle maçı bile yapamayacak. Özellikle geliri olmayıp da para aklamak için kurulmuş ve sanki başarılıymış gibi görünen kimi kulüpler hesapta zirve yarışını kızıştırıyor ve kalite getiriyor algısı yaratmaya hizmet edip ülke futbolunu batağa sürüklüyor.Yapılan bir sürü yeni stad da bu gidişle Türk Futbolu'nun mezar anıtları olarak incir ağacı misali dikili kalacak.
İlginizi Çekebilir
İşte Bursaspor’un Fenerbahçe maçı kadrosu!Bursaspor'un Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Timsah Arena'da oynayacağı Fenerbahçe maçının 21 kişilik kadrosu belli oldu.
Fenerbahçe'nin kadrosu belli olduFenerbahçe resmi internet sitesi, Bursaspor maçının kadrosunu paylaştı.
Mücadele Et Yeter!Zorlu Fenerbahçe maçı öncesinde Bursaspor resmi Youtube kanalından bir video yayınlandı.