Piyon olmak istemiyoruz

20 Mart 2019 06:36

Hakem hatalarından dert yapan yönetici Görkem Akbaş ' Kararlarda sadece İstanbul takımlarını kolluyorlar. Biz şampiyon takımız. Kimse bunu aklından çıkarmasın' dedi. 

Bursaspor Yönetim Kurulu üyesi Görkem Akbaş, önceki akşam katıldığı FİNAL programında önemli açıklamalar yaptı. İlk olarak Galatasaray maçında oldukça tartışılan hakem kararları hakkında konuşan Akbaş 'Tüm Türkiye olanları gördü. Gerek maçı yöneten hakemler, gerekse VAR başındaki Cüneyt Çakır büyük hatalar yaptı. Kararlarda sadece İstanbul takımlarını kolluyorlar. Biz şampiyon takımız. Kimsenin piyonu olmak istemiyoruz. Kimse bizi kayırmasın, sadece adaletli olsun yeter' dedi. 

ŞİMDİ DESTEK ZAMANI 

Takımın durumunu da değerlendiren Akbaş 'Bulunduğumuz yeri tabii ki kabullenmiyoruz. Ciddi hatalar yaptık. Yönetim olarak da bu işin sorumlularıyız. Ancak bu saatten sonar yapılacak eleştirinin kimseye bir faydası yok. Biz bir olmak zorundayız.  Takımı hayırlısıyla kurtaralım ondan sonra herkesle hesaplaşırız. Bu zamanda yapılacak tartışmanın inanın kimseye hiçbir faydası olmaz. Takıma destek vermemiz gerekiyor' diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

Serkan

20 Mart 2019 10:53
Bunları bize değil onlara söyleyin

Ahmet Talat

20 Mart 2019 08:43
Kulüp bunlara kaldıysa vay halimize
İlginizi Çekebilir
Timsah, Kasımpaşa'da galibiyeti unuttuBursaspor, Kasımpaşa deplasmanında çıktığı son 6 Süper Lig maçının sadece birini kazanabildi.
Timsah'ın umudu 'suskun golcüsü' SakhoBursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal'ın Kasımpaşa maçında en büyük gol silahı Diafra Sakho olacak.
Bakkal'ın 5'inci farklı takımıBursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Süper Lig kariyerinde Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli karşısında 5'inci kez farklı takımın başında sahaya çıkacak.