Platform bile kurmadılar

16 Haziran 2019 06:19

Bursaspor Kulubü, açısından dün kongrenin ilk oturumda yapılması oldukça önemliydi.

Mevcut Başkan Ali Ay'ın bir an önce koltuktan inmesi için taraftarlar seferber olurken, yeterli sayı yakalanamadı. Bursaspor Kulübünün ise ilk oturumda kongre için hiçbir hazırlık yapmadığı görüldü. Tek adaylı Olağanüstü Genel Kurul'a ilginç şekilde 3-5 sandık koyan Yeşil Beyazlı kulüp, sahaya platform kurma gereksinimi dahi duymadı. Üyelerin bir çoğu kulübün bu yaklaşımını eleştirdi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Eski Teksas

16 Haziran 2019 17:18
Sevgili Bursasporlular sosyal medya da o şunu bu bunu yaptı yazık oldu ,o gitsin bu gelsin demek ile sadece kendimizi duygularımızı bastırmış oluruz .Bakın derin Bursasporlular böyle istedi bu senaryo EK dan başlayıp,AA kadar geldi bunu kimi zaman siyasi güç kimi zaman Bursaspor benim diyenler yaptı kimi zaman hep birden yaptı kimi zaman kongre üyelerini yönlendirdiler kimi zaman ekonomik gücü kullandılar buna nasıl dur diyebiliriz tek çare var.Tüm Bursaqsporlular bu hafta sonu Timsah arena da yapılacak kongre yerine Timsah arena ya sanki maça gelir gibi gelmek formanı giy timsah arena ya gel ne olursan gel ister üye ol ister üye olma ister a partili ol ister b partili ister işçi ol ister memur ister batılı ol ister güneyli din ,dil ırk ayrımı yok TEK SEVDA BURSASPOR içim kimseyi eleştirmek yada kimseyi protesto etmek için değil sadece BURSASPOR A sahip çıkmak tek şey iki slogan olsun BURSASPOR SEN ÇOK YAŞA-HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK BURSA bunu ne vali,ne belediye,ne işadamı ne siyasetçi ne tirbün lideri yapamaz yaptırmazlar bunu ancak sen ben biz yaparız ben formamı giyip timsah arena Bursaspor sevdam için geleceğim

TEKİN

17 Haziran 2019 09:34
DİVAN BAŞKANINA BURADAN SESLENİYORUM TEK ADAYLI BAŞKAN SEÇİMLERİNDE ÇOĞUNLUĞA BAKILMAKSIZIN SEÇİM YAPILMA DİYE TÜZÜKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMALI. NİYE VAKİT KAYBETTİRİYOSUNUZ BURSASPORA KARDEŞİM BUNU DÜŞÜNEMİYOMUSUNUZ BAŞKA KULÜLER BUNU YAPIYOR 150 KİŞİYLE BAŞKAN SEÇİYO KOLTUKLARDA OTURANLAR BİRAZDA BURSASPORUN MENFA ATİNE OLANLARI HAYATA GEÇİRSİNLER
İlginizi Çekebilir
Yeni Sezon Formalarımız TanıtıldıTakımımızın yeni sezonda giyeceği 4 farklı forma Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan Bursastore mağazamız önünde düzenlenen tören ile basına ve taraftarlarımıza tanıtıldı.
Onur Marketler Zincirinden kulübümüze ziyaret"Alışverişte Onur sözü" sloganı ile Bursamız'da perakende sektöründe hizmet veren Onur Market kulübümüzü ziyaret etti.
NİLBİAD'dan Bursaspor'a forma desteğiNilüfer Bursasporlu İşadamları Derneği'nden Bursaspor'a destek geldi