Reklamlardan pay istiyoruz

21 Nisan 2017 06:39

2. Başkan Ali Ademloğlu, 'Bursa'daki büyük firmalardan bağış değil, sadece reklamlarından katkı bekliyoruz. Bunun içinde BTSO'nun desteği şart' dedi.

Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, ekonomik anlamda Bursa firmalarından ciddi destek beklediklerini söyledi.

Kimseden bağış beklemediklerini ifade eden Ademoğlu, 'Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı büyük kuruluşların ciddi reklam bütçeleri var. Biz bu bütçeden pay istiyoruz. Bursaspor bu kentin ön yüzü. Bursaspor'dan büyük reklam yüzü olabilir mi? BTSO Başkanı İbrahim Burkay'dan bu anlamda destek bekliyoruz. Bursa'da bulunan 10 büyük firma reklam gelirlerinden stadyumun isim hakkı için için yıllık 3 milyon Euro verse 10 yılda 30 milyon Euro yapar. Buda Bursaspor'un daha büyük hedeflere yelken açmasına sebep olur' dedi.

15 milyon TL yapıyor

Bursaspor'da işlerin yoluna girmeye başladığını ifade eden Ademoğlu, 'Bursaspor'da her zaman bir bahar havası var. Bizler Başkanımız Ali Ay ile birlikte görev geldiğimizde huzur ortamı yaratmaya geldik. Ancak elde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntılar yaşadık. Bursaspor hedefi olan bir kulüp. Bugün bakıyorsunuz 650 bin TL'ye aldığımız bir benzinlik Büyükşehir Belediye Başkanımız Receap Altepe'nin de desteğiyle 15 milyon TL yapıyor. Hatta Sayın Altepe, bize benzinlik için arsa bulmamız yönünde sürekli talimat veriyor. Ekonomiyi Başkanımız Ali Ay ve Fatih Pulat kardeşim düzeltmeye çalışıyorlar. İyi bir Bursaspor olsun diye elimizden geleni yapıyoruz' diye konuştu.

Kaynak: Olay

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Reklamcı

21 Nisan 2017 10:37
Ali abi Özgen çay bahçesine Bursaspor reklamı asta seni kutlayalım. Para vermiyon bari bu kıyağı yap.

Sayın ademoğlu

21 Nisan 2017 10:27
Özgenden vererek başlamaya nedersin hacı. Ben hiç özgen reklamı görmedim

ismail AKKANAT

21 Nisan 2017 09:45
sen gelir getirecek proje sunup realiteye geçiremiyosun.. ama BTSO dan reklam istiyosun tamam haklısın,Bursada kazanan Bursaya harcasın Recep Altepeye minnet edip arazi bulup yine anlık meblağ girişi sağlıyorsun,ama bi bakmışsın takıma stancular gelmiş,furkanlar bilaller dolmuş,eurolar buhar olmuş..

tsc

21 Nisan 2017 11:22
Sen önce sözünde dur istifa et

Dansöz Nesrin Topkapı

21 Nisan 2017 09:26
Senin yaptığın reklamdan da biz pay istiyoruz Ali Bey. 2 senedir yöneticilik yapıyon. Her gördüğün mikrofona atliyon. Her gün gastelerde artisluk yapiyon, ee para vermeye geldimi bi kuruş vermiyon. Nası olcak bu işler? Bedava reklamı bizde yaparız. Her dönem güçlü partinin yanında olmakla nereye kadar? Çanak anten gibisiniz be ya. Her yerden çekiyonuz. Acık omurgalı olun.
İlginizi Çekebilir
Ali Ay :"Fenerbahçe maçı ile yeni bir döneme başlayacağız"Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısına Fenerbahçe maçıyla birlikte başlayacak olan Bursaspor'da Başkan Ali Ay camiaya önemli mesajlar verdi. Kulüp televizyonuna konuşan Başkan Ay, ikinci yarıda yeşil-beyazlı ekibin Bursaspor ismine yakışan bir oyun ortaya koyacağına inancının tam olduğuna belirterek, bunu yürekten söylediğini dile getirdi. Ali Ay, "Fenerbahçe maçı ile yeni bir döneme başlayacağız. Biz o günü milat kabul edelim" ifadelerini kullandı.
Mustafa Bozbey ve Ali Ay'dan Bursaspor camiasına mesaj!Bursaspor yönetimini ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor'un maddi sıkıntıdan kurtulması için kent genelinde destek kampanyası başlatılmasını önerdi. Bozbey stadyumda, 3 yıllığına daha loca kiralayacaklarını da açıkladı.
20 milyon TL verdiler!Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısı.