Remzi Cinoğlu'nun düşüncesi

20 Mart 2018 06:45

Uzun zamandır eski Başkanlardan Remzi Cinoğlu’nun mayısa ayına hazırlandığı dillendiriliyor.

Birçok isimle toplantılar yaptığı ve kaynak arayışı içersinde olduğu belirtiliyor.

Net ifadeler kullandı Cinoğlu: “Bursaspor’un mali yapısını yakından takip ediyorum. Çok bozuk bir tablo var ortada.  Bu dönemde herhangi bir şekilde yönetime talep gelmezse yönetimsiz bırakmamak üzere aday olurum.  Adaylığım bu şekilde olur.  Böyle bir şeyin olma ihtimali var diye düşünüyorum. Uzun zamandır çalışmalar yapıyorum. Özellikle mali konularda. Kaynak yaratmak için konuşuyoruz. Bursaspor’un bugünkü realitesine uygun oyuncular izliyorum. Aday olacağını açıklayan bir arkadaşımız var. Teklifi çok uygun. Problemleri çözecek gibi gözüküyor.  Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bir kenara çekilip görmek lazım. Bu teklif Bursaspor’un üzerinde bir sis bombası gibi düştü. Hayal ötesi mi, yoksa gerçekleşebilir mi herkes onu bekliyor”

Kaynak: Olay - Beytullah Süat

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

Gren army

20 Mart 2018 17:54
Aman uzak 9 milyonu Baliçden gelen parayı hiçettin aman aman sen uzak dur

Sedo63

20 Mart 2018 07:06
Aman uzak dur

Kenan

20 Mart 2018 19:25
Ooo Erkan başkan gene çıkmış ortaya. Ah be özlemişiz kendisini valla. Keşke yine seçilsede, 37'lik kaleci Firey'leri, Tayvo'ları, Tuncay Şanlı'ları alsa. Ayhan Barışçı'yı futbol direktörü yapsa. Keşke gene soyunma odasında Ayhan'la Tuncay Şanşınlı karşılıklo cigara tüttürüp Hikmet Karaman'a kumpas kursalar. Dış sahada 2-2 berabere kaldığımız köy takımı Vojvodina'dan Bursa'daki maçta 3 yiyip hocayı kovsalar. Yerine kokocu Daumu getirseler. Özlemişiz bunları valla yaw.

kan emiciler

21 Mart 2018 16:42
zor günde takımın yanında olmayan başkan şimdi hiç olmasın bu adam daha önce başkanlık yaptı diye biliyorum o dönemde çok başarılı değildi takım bize genç ve dinamit başkan lazım remzi cinoğlu sponsorluk desteğiyle kulübün yanında olabilir çok seviyorsa Bursasporu
İlginizi Çekebilir
Bursaspor formalarında ekstra indirim! Bursaspor lisanslı maç formalarında indirime gitti.
Kulübede sürpriz isim Bursaspor yedek kulübesinde dün sürpriz bir isim vardı.
Yeni sezon formalarında gelişme Bursaspor’un, Puma ile olan anlaşması bu sezon bitiyor..