Renault ile sponsorluk için ilk adım

19 Ekim 2016 06:51

Başkan Ali Ay, Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez’e tekliflerini iletti. Yüz yüze görüşmeye Vali İzzettin Küçük ve BTSO Başkanı Burkay da katıldı.

Bursaspor ile Renault arasında tribün isim sponsorluğu konusunda ilk adım atıldı. Bursa Valisi İzzettin Küçük ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay’ın girişimiyle Bursaspor Başkanı Ali Ay, Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez’e tekliflerini iletti. Vali Küçük, BTSO Başkanı Burkay ve Bursaspor Başkanı Ali Ay’ın katıldığı görüşmede Bursaspor Kulübü Genel Müdürü Erhan Başoğlu da hazır bulundu.

Renault cephesi Bursaspor’un yaptığı teklifi önümüzdeki birkaç hafta içinde değerlendirecek. Olumlu bir havada geçtiği belirtilen toplantıda ele alınan sponsorluk ile ilgili Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez Fransız ve Türk yönetimi olarak gerekli planlamayı yaptıktan sonra nihai kararlarını Bursaspor’a ileteceklerini bildirdi.

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İsmail kurt

19 Ekim 2016 08:33
Bu recep altepe beyefendi hani bundan 3 ay önce çıkıp timsahın kafasına 1,5 ay sonra başlaycağız demişti . Ya bu recep altepe bu stdla ilgili en az kaç yalan atmıştır. Yorumlarınıza sunuyorum

Krocodlow

19 Ekim 2016 08:24
Valla isterlerse vermesinler Tofaşta istememişti

Emre almanya

19 Ekim 2016 11:20
İsmail Kurt Tahminimce 40-50 arasıdır - En az 20 kere stadın açılış tarihi - 3 kez Temel Atma töreni - 7 kez Stadın gelir hakları - 10 kez Stadın isim Hakkı - 5 kez Stadını Adı - 10 kez Stadın açılışında gelecek dev takım hakkında - 20 kez stadın iç ve diş detaylar hakkında Valla 50 dedim ama 70 i buldu #yalancısınAltepe

Can

19 Ekim 2016 11:08
Tofaş gibi yapacaklar.sekizyuzbin lira para verecekler..birde beleş bilet

İsmail kurt

22 Ekim 2016 18:17
Emre almaya kardeşim onun attığı yalanlara artık o bile inanmıyordur yani okadar çoktur. Atma recep din kardeşiyiz deskte konu bursaspor diye bi umuttur deyip yiyoruz yalanları. Ama taraftarda iş yok bizim yazalım bir pankart bu kafa ile ilgili açalım maçta da utansın biraz altepe
İlginizi Çekebilir
Milli maç Bursa'da TV'den izlenir!Hemen hemen her şehirde milli heyecan yaşanır hale geldi, biz ise onlara imrenerek bakarken TV'ye mahkum olduk. Daha doğrusu mahkum edildik.
Timsah Arena'ya incelemeBursa Büyükşehir yetkilileri, Bursa Atatürk Stadyumu’nun 2010 yılında zemini yapan Oytaş ve Çimser (Nevel) firması yetkilileriyle birlikte Timsah Arena’da incelemelerde bulundu.
Timsah Arena'da hasar varFenerbahçe tribününde 185 koltuk ve 12 adet demir korkuluğun kırıldığı, ışıklandırma ledlerinin de dereye atıldığı tespit edildi.