Riske edilmediler

20 Temmuz 2019 05:05

Bursaspor'un Can Bartu Tesisleri'nde Fenerbahe ile oynadığı sezonun ilk hazırlık maçında 2 eksik vardı.

Yeşil beyazlıların genç file bekçisi Muhammed Şengezer ve Furkan Emre Ünver bu karşılaşmaya sakatlıkları nedeniyle götürülmedi. Milli kaleci Muhammed Şengezer'de sağ kasığında sertlik ve ağrı olduğu Furkan Emre Ünver'de ise sol diz iç yan bağlarında zorlanma olduğu için Teknik Direktör Yalçın Koşukavak tarafından riske edilmediği öğrenildi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ahmet

20 Temmuz 2019 10:11
Yalandan kim ölmüş :)

Emre

20 Temmuz 2019 23:46
Santiago sen harbiden iyi rüya görmüşsün iyi kafa yaşıyosun sağlam alt yapı dediğin bu mu senin gemiden kaçan fareler ilk bizim evlat dediklerimiz oldu sen hala burda ne anlatıyosun

Santiago

20 Temmuz 2019 15:17
Furkan Emre yi bu sene kesinlikle kazanmalıyız yani diyorumki vitrine çıkmalı bi an önce.altyapidan 4 tane sağlam adam çıkartırsak bu kulübe bisey olmaz.biz Kocaeli gibi olmayız onların sağlam alt yapısı yok!bazıları kocaeli örneği veriyor ama onlar futboldan anlamayan kısım küme düştüğümüz halde oyuncularımız kapış kapış durumu özetliyor yani:)Biz kocaeli değil biz Turkiyenin portosuyuz juventus bile düştü düşünün yani olabilir bunlar futbolda.baskanin ve teknik direktörü kötü olan takımın düşmesi normal önemli olan burdan gereken dersleri çıkarılmasıdır.juventus gibi yapıcaz ilk senede cikicaz birine baktık cikiyoz gibi biz burda misafiriz sadece:)Bu senetle 76 puanla cikicaz 24 galibiyet 4 Beraberlik 6 Mağlubiyet ile yani 31.hafta sokağa çıkmaya hazırlayalım kendimizi rüyamda gördüm statta kupayı kaldırarak şölen yapıyorduk ama rüyamdaki hoca şimdiki takımın basında bulunan değil 2.hoca ile kaldırdık hocanın ismini solemicem çok tanıdık bir isim:)
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da transfer tahtası açıldı!Umut Meraş'ın satışından gelen para ile Bogdan Stancu ve Grozav'a borcunu ödeyen Bursaspor transfer tahtasını açtı. Yeşil Beyazlılar, Anıl Karaer, Selçuk Şahin, Recep Aydın, Cüneyt Köz, Onurcan Piri, Josue, Nakoulma ve Kweuke ile sözleşme imzalayacak.
Çok şükür kurtulduk!Transfer tahtasını açmak için en problemli dosyaların başında olan Rumen futbolcuya alacakları önceki gece ödendi. Şimdi sırada 294 bin Euro alacağı bulunan Grozav var. 
Kayseri'yi tercih etti!Kayserispor, Bursaspor'un transfer litresinde yer alan Ozornwafor'u 1 yıllığına kiraladı.