"Saivet'i istiyoruz"

09 Ağustos 2018 13:43

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Henri Saivet'i transfer etmek istediklerini söyledi.

Transfer çalışmalarının sürdüğün ve Newcastle United'da forma giyen orta saha oynucsu Henri Saivet ile ilgili düşüncelerinin olduğunu ifade eden deneyimli çalıştırıcı, “O bölgeye düşündüğümüz oyuncular var. Onlardan bir tanesi olur önümüzdeki günlerde” diye konuştu. Aybaba ayrıca takıma yeni katılan Tunay Torun için ise Yerli oyuncu bulmanın zor olduğunu ifade eden Aybaba, “Çok çalıştık, çok planladık, çok uğraştık ama olmuyor. Bazı düşüncelerinizden fedakarlık yapmak zorunda kalıyorsunuz. Tunay iyi bir oyuncu. Geçen sene fazla oynayamadı. Onun için burası bir şans. İnşallah değerlendirir ve katkı sağlar” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

mecit

09 Ağustos 2018 14:24
istiyorsan neden dillendiriyorsun, yine araya göztepe mi girsin !

antibizans

10 Ağustos 2018 15:22
yeni nDiaye olur inşallah
İlginizi Çekebilir
Yabancı kuralı ne olacak?Başkan Ali Ay, Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in sorularını yanıtladı.
Menajerinden transfer açıklamasıİlk kez Bursa Hakimiyet'in ortaya çıkardığı transfer girişimi hakkında konuşan genç file bekçisinin menajeri Yiğit Oruç, "Lille, Muhammed'i çok yakından izliyor. 10 gün içinde Fransa'da bir görüşme yapacağız. Muhammed'i ayrıca Fransa'dan Nice ve Marsilya da takip ediyor" dedi.
Bursasporlu futbolcu Liverpool radarındaMenajer Yiğit Oruç, 'İngiliz ekibinin scout ekibi olumlu rapor verdi. Fakat şu anda bize gelen resmi teklif yok' dedi.