Sakho antrenmana çıkmadı noter tespiti yapıldı

26 Mart 2019 07:11

Kendisine ulaşılamayan Senegalli futbolcunun Türkiye'ye giriş yaptığı tespit edildi. Cumartesi gününden itibaren çalışmalara katılması gereken fakat Özlüce Tesisleri'ne gelmeyen Diafra Sakho için noter tespiti yapıldı.

Milli maç nedeniyle Süper Lig'e ve-rilen arayı Side kampını iptal ederek Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yaptığı antrenmanlarla geçiren Bursaspor'da beklenmedik bir olay meydana geldi. Galatasaray maçı sonrası kendisine 23 Mart Cumartesi gününe kadar izin verilen Diafra Sakho belirlenen tarihte tesislere gelmedi. Senegalli futbolcunun Türkiye'ye giriş yaptığı tespit edilirken, Sakho'ya telefon ve mesaj yoluyla ulaşma çabaları da sonuçsuz kaldı.

Bu beklenmedik gelişme sonrasında teknik heyetin yönetimle yaptığı görüşme neticesinde Senegalli futbolcunun antrenmanlara katılmadığı noter kanalıyla tespit edildi. Yönetimin teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda ceza konusunda nasıl bir yol izleyeceği önümüzdeki günlerde netlik kazana-cak. Bu sezon sakatlığı nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalan Diafra Sakho Galatasaray maçında 183 gün sonra gol atmasına karşın sevinmeyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

Kaynak:Bursa Hakimiyet 

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

Dokuz köyden kovulan

26 Mart 2019 08:20
Başkanın dan hocasına, futbolcusuna kadar hepsi resmen düşelim diyorlar. Düzgün topçunun biz de zaten ne işi var ki..!?

Bursasporlu

26 Mart 2019 07:47
İnsanları futboldan soğuttunuz normaldir bence bu davranış

Sako

26 Mart 2019 07:33
Heh klasik son hafta tripleri başladı her sene biri yapıyo 2.kembo

Erdi1963

26 Mart 2019 10:59
Takımdaki yerli kalitesini arttırmalıyız alt yapıdan oyuncuları A takıma adapte etmek zorundayız

Cakir

26 Mart 2019 15:35
Ali Ayi Allah bildigi gibi yapsin BU kadar beceriksiz kabiliyetsiz politikaya pislige girmis birini görmedim tek bildigi karaktersiz afrikalilari toplamak balkanlardan ergicler balicler seydicler lazim

Mert

26 Mart 2019 07:24
Ver yolu cok sımardı buda

Cüneyt

26 Mart 2019 17:05
Topçu alırken nereden referans alıyoruz da hep böyle karakter sıkıntısı olan yabancıları topluyoruz? Zamanında ligin en karakterli yabancıları hep bizdeydi; Batalla, Ivan Ergic, Ivankov ve daha niceleri... Şu iki senede Kembo, Agu, Badu, Lima, Delarge kısmen Lato son olarak da Sakho. Takımda disiplin sorunu iyice ayyuka çıktı. Siz yeteneği yeterli ama efendiliği üst düzey adamlar alın bundan sonra. Gerisini biz hallederiz. Bak Badji, Shehu, Chedjou da yabancı ama disiplin var ve belli çıtanın altına düşmüyorlar.

Alp

27 Mart 2019 10:26
Menemenci hoca, sözünü 1 saat tutamayan başkan olunca normal bunlar

MeyNur

26 Mart 2019 18:57
Parasını istiyor adam..Haksız mı?

Bursalı

26 Mart 2019 10:23
Giden gitsin ver 1 ay maaş cezası çıkar kadrodan kubilay umut hayır oynasın zaten umutunda 3 golü var yani kısaca bir işi youk zaten 2.kemboyu çekemeyiz
İlginizi Çekebilir
'1 deplasman masrafı benden'Bursaspor'un eski yönetim kurulu üyesi Hakan Dinçtürk de yaptığı konuşmada, yeni sezonda 1 deplasmanın masrafını üstleneceğini söyledi.
İmza aşamasına getirdiğimiz oyuncular ve teknik direktörler varBursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan
Bursaspor şirketleşmek zorundaÖztürk Yazıcı'nın kongre konuşması