Sakho yalnız kaldı!

14 Nisan 2019 08:35

Uzun topların çoğunu alan Senegalli oyuncu, partner sıkıntısı yaşadı.

Teknik adam değişikliğinin ardından sorunları çözülen ve Trabzonspor maçında ilk 11'de başlayan Diafro Sakho'nun, hücumda partner sıkıntısı yaşadığı gözlendi. Uzun atılan topların hemen hemen hepsini kontrol eden Senegalli, destek göremeyince topları rakibe kaptırdı.

HÜCUMDA ETKİSİZDİK

Yusuf'un gayreti sonuç getirmezken, sağ kanatta görev yapan Tunay Torun ve Allano Lima da, Sakho'yu besleyecek topları getiremedi. İlkyarıda Sakho'nun kaçırdığı pozisyon dışında rakip kalede etkili olamayan Bursaspor'da teknik heyetin Kasımpaşa maçı öncesi bu sorunu çözmesi bekleniyor.

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Metin

14 Nisan 2019 11:45
Her nekadar gol alamasada bana göre çok iyi bir oyun çıkarttı. Bir forvet nasıl topa sahip olur onu bizlere gösterdi. Umut ve kubilay Sakho dan biraz ders alsınlar top nadil kontrol edilir nasıl hücuma çıkılır vb...

kral sakho

14 Nisan 2019 12:20
bu adamı napıp ne edip kadroda tutmalıyız bence maddi sıkıntıları aşarsa iyi topcu arkasına bir pas cıkarıcak adam lazım
İlginizi Çekebilir
Ödeme yapılacak mı ?Yeşil Beyazlı kulüp bugün Sebastien Frey'e ödeme yapmadığı takdirde FIFA'dan çok ağır ceza alma durumuyla karşılaşacak. 825 bin Euro'luk ödeme yapılırsa sorun ortadan kalkıyor. Aksi takdirde üç dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası kapıda.
Galatasaray'ın hedefinde bu kez de Burak varYusuf Erdoğan'ı bedelsiz olarak kapan Galatasaray Bursaspor'un genç oyuncusuna da kanca attı.
Bursaspor'da Shehu krizi atlatıldı!Bursaspor'da çektiği ihtarnamenin süresi önceki gün dolan Abdullahi Shehu'ya son anda ödeme yapıldı.