Sakho'ya özel atel

14 Mart 2019 06:39

Kalan 9 maç öncesi Diafra Sakho konusunda seferberlik ilan eden Timsah'ta sakatlanma riskinin ortadan kalkması için tüm önlemler alındı. Sakho'ya özel atel yaptırılırken, Samet Aybaba da golcü futbolcuyu taktik antrenman dışında takıma dahil etmeyecek.

SORUN YAŞAMASIN

Bursaspor'da bu sezon attığı gollerden çok yaşadığı uzun süreli sakatlıklarla adından söz ettiren Diafra Sakho konusunda dün önemli bir gelişme yaşandı. Ayak tarak kemiğinde meydana gelen sakatlık sebebiyle uzun bir süre takımdan ayrı kalan Senegalli futbolcunun kalan 9 maçta herhangi bir sorun yaşanmaması adına özel önlem alındı. Bu doğrultuda Diafra Sakho'nun yere daha rahat basması ve darbeden korunması için özel bir atel yaptırıldı.

SADECE TAKTİKTE VAR

Sakho dün hastaneye giderek kendisi için imal edilen yeni ateli ilk kez kullandı. Senegalli futbolcu kalan maçlarda sahada bu ateli kullanarak mücadele edecek. Teknik direktör Samet Aybaba taktik antrenmanlar haricinde sakatlanma riski bulunan Senegalli futbolcuyu koruma amacıyla saha antrenmanlarına dahil etmeyecek. Sakho kondisyon salonunda kendisine verilen programa göre güce yönelik çalışacak ve sadece taktik provalarda takıma katılacak.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Çeçen Andaç

14 Mart 2019 11:11
En büyük GÜCÜMÜZ Sensin Bilesin KARA YILAN

ozgur

14 Mart 2019 08:52
ulan kırk yılın başında bi forvet aldınız o adamda sakat antremana bile çıkaramıyoruz. bravo be
İlginizi Çekebilir
1 değil 2 değil 3 değil! Bu kadar fırsat nasıl kaçar?Bursaspor'un bu sezon eline öyle şanslar geçti ki, hiçbirini kullanmayı başaramadı
Kara lekeGöztepe karşısında alınan beraberlik Bursasporlu taraftarları derinden sarstı.
Göztepe'den Bursa açıklaması Göztepe, tüm Bursa'ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.