Samet Aybaba: 'İnanılmaz duygulandım'

06 Aralık 2018 11:40

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, futbol şehrinde teknik adam olmak ve futbolcu olmanın şikayetçi olunacak bir durum olmadığını belirtirken, Çağatay Yılmaz'ın Vakıfköy'e televizyon almasını takdir ettiğini ve inanılmaz duygulandığını söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, takımın yükselişi ve hedefleri ile ilgili şu konuşmayı yaptı: "Bursa'da insanlar futbol ile yaşıyor. Yaşadığınızda da olumsuzluklar nereye gider diye düşünüyorsunuz, olumlu bir şey olduğunda da nereye kadar çıkar diye düşünüyorsunuz. Normal karşılıyorum. Böyle bir futbol şehrinde olmak keyifli bence. Keşke hep futbol konuşulsa, bundan mutluyum, şikayetim yok. Oyuncularımın da bundan şikayeti yok. Tabii biz de kazandıkça bakıyoruz acaba neyi geliştirirsek nerede olabiliriz, nasıl bitirebiliriz diye. Biz de bunları düşünüyoruz.

Sıkıntı yok her şey iyi, arkadaşlarımızın düşünceleri ve keyifleri iyi. Biz takım olduk. Dün altyapıya gittim, Çağatay altyapıya büyük bir televizyon almış, inanılmaz duygulandım. Salonda Çağatay'ın televizyonu olacak dediler. Takım olma özelliği ile ilgili bana göre çok önemli örneklerden birisi, aferin."

Kaynak:enBursa.com

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Aziz Gulbahce

06 Aralık 2018 14:11
Ulan isimiz gucumuz duygu somurusu. Futbolcu kesiminin 0% vergi (SIFIR tekrar yaziyorum SIFIR) verdigi bir ulkede yasiyoruz. Bizim kulturumuzde yapilan yardim soylenmez, konusulmazdi eskiden. Simdi her gazeteye ayri demec, sosyal medyada boy boy fotograflar. Ivan Ergic'in boyle tek bir fotografini gordunuz mu? Eksileyin bakalim yeni turkiyenin bos ergenleri.

Halil yazık

06 Aralık 2018 13:19
Teşekkürler hocam

Ortabağlar

06 Aralık 2018 21:03
Ivan ergic Idealist bir ADAM
İlginizi Çekebilir
Kafamızda hep deli sorular!Orhan Güney'in Kasımpaşa maçı değerlendirmesi
Ben utanıyorum Sayın BaşkanBeytullah Süat'ın Kasımpaşa maçı değerlendirmesi
Bursaspor'dan taraftara mesaj!Bursaspor Kulübü, Kasımpaşa maçı dönüşü kaza geçiren taraftaralara geçmiş olsun mesajı gönderdi.