Samet Aybaba'dan Mubele açıklaması

04 Ocak 2019 13:01

Samet Aybaba, Bursaspor'la adı geçen Firmin Mubele hakkında dikkat çekici ifadeler kullandı.

Bursaspor'un, Fransa Ligue 1 takımlarından Toulouse'da forma giyen Firmin Mubele'yle ilgilendiği iddia edildi.

Fransa medyasının önde gelen kuruluşu l'equipe'in haberine göre Yeşil Beyazlı kulüp, golcü oyuncuyla yakından ilgileniyor.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ise konuyla ilgili net konuştu. Tecrübeli teknik adam, "Arkadaşlar henüz transfer tahtamız açılmadı. Neyin ne olacağı belli değil. Aklımızda bir sürü isim var. Ama önce transfer tahtası açılsın ondan sonra onlara bakacağız. Mubele de olur başkası da. Ama şu an yapılmış bir girişim yok. Bizim en başta da söylediğimiz gibi olmazsa olmazımız, olacaksa en iyisi olsun düşüncemiz devam ediyor. Bunun için de çabuk hareket etmememiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Kaynak:enBursa.com / Barış Yalım

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Uludağ

04 Ocak 2019 13:16
Kilit nokta “şuan yapılan bir girişim yok” sözü. Transfer sezonlarını baz alırsak dünyanın en kanser takımı açık ara Bursaspordur. Ne ne istediğini bilir, ne kimi istediğini bilir, ne kimin gideceği bellidir, ne kimin ne yapacağı bellidir. Son gün apar topar bir menajer kulübe çağrılır ve aynen şu konuşma geçer “elinde ne var? Bize hemen gelecek bir forvet bir kanat bir falan filan mevkiiye ( o an ne gerekiyorsa ) adam getir hemen “ menajerde elinde kalmış çürümüş adamları getirir. Efsane sözleşmelere imza atılır. Futbolcular bile bu parayı bize nasıl verdi kerizler ya diye şaşkındır. İmza töreninde taraftarda coşar oooh transfer gelmiş kim olduğu önemli değil. Sonra transfer fos çıkar, taraftar söver. Yönetim maaşları ödeyemiyoz bizden öncekiler çok borç takmış yav yalanına sığınır. Oyuncuya baskı yapılır “ paranı vermeyiz ha defol git al bomservisini” denir. Gitmezse herkes ana avrat söver tüüüü hırsız buu hak etmediği parayı istiyo tüüüü diye. Bunu diyen adamlarda fabrikada maaşları 15 gün geç yatsa doğru düzgün çalışmayan adamlardır. 200 lira için 200 takla atarlar futbolcuya burda laf ederler. Velhasılkelam bursaspor sittin sene değişmez.

Erol

04 Ocak 2019 15:10
Yönetim uyuma Ali Ay uyuma, ne için o koltuktasınız, Bursaspor'u sıradan takım yaptınız açtırın tahtayı alın en azından bir forvet, Umut'la o iş olmaz. Sakho'nun sakatlığı ne durumda ne kadar fayda verecek belli değil.

Almancı

04 Ocak 2019 14:44
Uludağ Arkadaşın yorumuna aynen katılıyorum

Bursaa

04 Ocak 2019 13:06
Bi tek biz mi ilgileniyoz anderlecht PSV club Brugge ve standard da mubeleyi istiyor

Junior

05 Ocak 2019 04:10
Taraftar yöneticiden para bulup oyuncu almasını istiyor. Yönetici gidip bankadan kredi alıyor. Alınan kredi ile genc ve degeri artacak oyuncular yerine tecrubeli ve hemen fayda saglayacak oyuncular alınıyor. Kredi bitiyor. Taraftar yöneticiden para bulup oyuncu almasını istiyor. Yönetici gidip bankadan kredi alıyor. Alınan kredi ile gen ....

Çakır

05 Ocak 2019 10:17
Bursasporun kaderini "Uludağ" isimli kullanıcı açıklamış.

Elmasbahçeli

05 Ocak 2019 10:02
En büyük transfer, yeni bir başkan olur. Hadi bu adam sütten çıkma ak kaşık, yahu adam kamera karşısında 2 cümle kuramıyor doğru düzgün. Belirli bir entellektüel seviyeye ulaşmamış kişileri başkan yapıyoruz sonra diyoruz ki taraftar grupları kötü, transferler kötü... hangi vizyon kimden bekleniyor ki?

MeyNur

04 Ocak 2019 18:09
Fiyatı çok yüksek..Boy kısa (1.75) Bu sezon golü yok.

Tulipan

04 Ocak 2019 18:28
Ki zaten transfer yapılamayacak beyni olmayan Ali Ay bu sene son 2 sezonda yapamadığını yapacak muhtemelen inşaallah tam tersi olur ama ligin 2 yarı 20 puanı zor görürüz

Bu

04 Ocak 2019 13:19
MuBele bele mu mu bele MuBele
İlginizi Çekebilir
Yıllar sona geri mi dönüyor?Başkan Mesut Mestan'ın sürprizlerinden biri ise Egemen Korkmaz...
İşte Mestan'ın kare ası!Başkan Mesut Mestan, transfer tahtasını açar açmaz işte bu 4'lüyü renklere bağlamak istiyor.
Burak'a süpriz talip!Fatih Terim'in genç oyuncuda ısrarcı olduğu belirtildi.