Scouting Departmanı'nda hareketlilik

09 Temmuz 2018 00:50

Bursaspor'da llgaz Çınar'ın göreve gelmesiyle nasıl bir işleyişi olacağı merak konusu olan Scouting departmanında yeni gelişmeler yaşanıyor.

Kulübümüzün bünyesinde 5 yıldır maç performans analisti olarak görev yapan Coşkun Özdemir, 1 sezon Daum - İfran Buz döneminde A Takım Teknik Ekibinde görev aldıktan sonra 4 sezondur altyapıda performans departmanında maç performans analist sorumlusu olarak görev yapmaktaydı. Yeni sezonda Ilgaz Çınar'ın da göreve gelmesiyle yeninden hareketli günler geçiren Scouting Departmanı'nda yeni yapılanma ile Coşkun Özdemir tekrar A Takım Scouting Departmanı'nda olacağını kişisel twitter adresinden paylaştı.

Ayrıca Hollandada yaşayan, Lig Radyo'dan tanınan ve scouting alanında geniş bilgi haznesine Oğuzhan Oğuz da scout olarak ekibe dahil oldu.

Bu gelişmelerin ardından şuan scouting departmanında yer alacak isimler şu şekilde; Ilgaz Çınar, Coşkun Özdemir, Turgay Çöp, Kemal Batmaz ve Oğuzhan Oğuz.

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

KADRO

09 Temmuz 2018 08:43
BOBAN JOVİÇ , JOSHUA JOHN , SERCAN YILDIRIM , MERTER YÜCE , SEDAT BERİSHA , DENİZ YILMAZ , BİLAL KISA , DELARGE , İSMAİL KONUK , VS , VS ...............................

Doğru hamle

09 Temmuz 2018 02:28
Yönetimin yaptığı doğru iş bu belki de tek doğru iş. Önemli olan Scouting ekibine istedikleri o özerk alanı tanımaları. .

Erdi1963

09 Temmuz 2018 12:01
Bu ekiple 2.3 tane iyi oyuncu yakalıcağımızj düşünüyorum 1.2 yıl içinde özellikle ılgaz çınara güveniyorum

Mert16

11 Temmuz 2018 11:47
Bi s..... olmaz

bursa bizim

09 Temmuz 2018 19:15
Güzel bir ekip.Bursaporumuzun başarısı için ter akıtacak ,faydalı oyuncuları bularak ortaya çıkarır. Hayırlı olsun..başarılar dilerim.

Gazi

09 Temmuz 2018 08:28
Yurtiçini Kemal hocaya bırakın ve lütfen dediği adamı alın Emre akbaba Cengiz ünder Emre kılınç gibi isimleri yetiştirme bedeli nedeniyle transfer etmiyoruz.Kaybeden Bursaspor diğer türlü delarge gelir görev tamam diye atar fotoğrafını.Beğenmediğimiz 1 yıldır oynamayan onuru bile Göztepe gelip istedi.Esas değerleri şaşırmayın lütfen

ŞİPTAR

09 Temmuz 2018 18:14
şu ÇÖPÜ gönderin artık arkadaş, ekibin komple motivasyonunu bozuyo bence:))
İlginizi Çekebilir
Bursaspor nasıl kurtulur?Beytullah Süat, Bursaspor'un durumunu eski futbolcularına sordu.
Bugün gidiyorlarCumartesi günü Başakşehir ile karşılaşacak olan Bursaspor bugün İstanbul'a gidiyor.
Saitabat'ta stres attılarBursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba dün yardımcısı Recep Çetin'le birlikte keyifli bir gün geçirdi.